anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spadek sprzedaży - nowa wersja wyszukiwarki

Monikakoniecz
#9 Pomysłodawca#

Od kilku lat moje oferty po wpisaniu danje frazy są w top 3, inwesruję w to kilkanaśie tysięcy miesięcznie w ADS. 

Od wczoraj kiedy Allegro wpraowdziło zmianę sprazdaż oferty spadła, a oferta wyśietal się gdzieś na samym końcu. 

Jak uda mi się na jakieś innej przeglądarce (nie będąc zalogowany do allegro) wpisać daną frazę i rozłączyć produkty, moje oferty są nadal w top 3. 

 

Czy to dobre zmiany na zawsze / błędy / czy może jeszcze coś innego. 

Jako sprzedający którzy przez lata tworzyliśmy taki a nie inny standard na allegro chcemy wiedzieć czy czas powoli się wycofywać ?

Spadek sprzedaży z dnia na dzień o kilkadziesiąt procent to coś czego nie da się udźwignąć. 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

kostas11
#21 Demiurg#

@brakestop myślę że nie do końca, pomyśl szerzej nie patrząc na swoją branże w którym to idzie kierunku 🙂 patrząc od strony allegro i konsumenta szukającego najtańszych ofert wcale nie jest to zły pomysł a odpadną niszowe produkty i małe firmy, a w ich miejsce wskoczą duże firmy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

duże firmy i samo allegro. 

oznacz moderatorów

Jamest
#8 Zapaleniec#

Wygląda to na celowe działanie konkurencyjnych sił służące temu, ażeby allegro straciła znaczną część swojego rynku. Już teraz nikt rozsądny np nie sprzedaje używanych butów i ciuchów na allegro tylko na V

oznacz moderatorów

Jamest
#8 Zapaleniec#

Przecież teraz na komputerze tego dziadostwa nie da się w ogóle sensownie przeglądać, jesli chodzi o listing ofert. Funkcjonalność, znaczy całkowity jej brak, zbliża się do poziomu dużej firmy na A, lub do polskiego śmietnika na O, gdzie tylko znając nazwę produktu, który się chce kupić, można coś w tym totalnym bałaganie znaleźć.  

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Jamest i allegro do tego dąży, jak wiesz co szukasz to jest wszystko ok, koniec serwisu gdzie można było se poszukać coś fajnego bo to teraz udręka 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów