anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uwaga na automatycznie wypełnioną rubrykę waga!!! UPS i Allegro One

Templar78
#10 Popularyzator#

Proszę zwrócić uwagę na automatycznie wypełnioną rubrykę przy tworzeniu etykiet allegro one oraz UPS .  Obligatoryjnie jest 20KG a przy kilku przedmiotach 30KG .   Można się potem zdziwić otrzymując nakaz dopłaty od UPS . 

Tylko rubryka waga jest automatycznie uzupełniana . Wymiary standardowo po 1 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Halfrunt
#18 Luminarz#

Przy nadaniu Pocztex też jest domyślnie wpisana waga 20 lub 30 kg

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Allegro DPD to samo 31.5kg

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Templar78podstawia się rozmiar paczki 1 x 1 x 1 (długość x szerokość x wysokość) oraz maksymalna waga paczki dopuszczalna przy danej metodzie bez dopłat. Z tego powodu przy jednych będzie to 20 kg, a przy innych 30 kg. Ważne, abyś zwrócił uwagę na prawidłowość danych w formularzu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@mr_oma w DPD dopuszczalna waga paczki bez dopłat, to ostatnio 10 kg, a w wysyłam z allegro z automatu jest wpisane 31,5kg. Wprowadzasz w błąd swoim wpisem albo nie wiesz o czym jest wątek.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Agent051 ale te 10 kg w DPD to dopiero od 1.08

oznacz moderatorów

Alligator_pl_
#9 Pomysłodawca#

Ostatnio otrzymałem dopłate za to że z automatu miałem wpisaną  wagę 25kg.  Reklamacje są oddalane .  

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Alligator_pl_, czy chodziło o InPost? W przypadku tego przewoźnika przy nadawaniu wybierasz jeden z trzech gabarytów samodzielnie. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mako_smart
#8 Zapaleniec#

Kolejna rzecz na którą trzeba zwracać uwagę i poprawiać.

Czy gdzieś w ustawianiach można to zmienić?

Korzystam z własnej umowy i najczęściej wysyłam koperty. Koperty 20kg nie da się wysłać.

oznacz moderatorów

Templar78
#10 Popularyzator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego zostałem obciążony opłatą za wagę . Allegro wpisywało wagę automatycznie i według moderatów miała być to waga maksymalna dopuszczalna .  Opłaty miały nie być naliczone a są i to po 19.99   .   

 

oznacz moderatorów

Templar78
#10 Popularyzator#

No i jest .  otrzymałem dopłaty za wagę którą allegro wpisywało z automatu . 3 x 19.99  mimo zapewnień moderatorów że opłaty nie zostaną naliczone

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Obiecanki cacanki . Z doliczeniami za niby przekroczoną wagę to jest już istna zmora . 

oznacz moderatorów

Templar78
#10 Popularyzator#

Allegro jakiś czas temu zmieniło automatycznie wagę  znowu na 1kg . Przez 2 tygodnie było 20kg  i 30kg .    @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_    A oto odpowiedź pracownika allegro " 

Nie będę ręczyć za słowa innego pracownika. Maksymalna waga rzeczywista lub gabarytowa to 20 kg tutaj niestety została ona przkeroczona"    
oznacz moderatorów