anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamówiłam podjazd a kurier nie przyjechał allegro one

Okazje_online_PS
#8 Zapaleniec#

Zamówiłam podjazd kuriera na dzień wczorajszy i nie przyjechał. Czy mam czekać aż przyjedzie czy gdzieś to zgłosić?? 

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  oby tak dalej .... prawda ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Okazje_online_PS czekaj kiedyś pewnie podjedzie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Okazje_online_PS
#8 Zapaleniec#

No chyba nie przyjedzie

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Okazje_online_PS  jeżeli nie napiszesz do allegro to już nie przyjdzie 🤣 Allegro zaproponuje Ci nadanie w punkcie, uważaj tam kurier bywa raz na jakiś czas jak ma na to ochotę (zwykle nie ma). 

oznacz moderatorów

Okazje_online_PS
#8 Zapaleniec#

Jak sympatycznie ❤️ zgłosiłam problem nie ma informacji dlaczego nie przyjechał XD Nie i ch.. koniec 😄 

 

oznacz moderatorów

Firma-Polmer
#11 Animator#

Dostaniesz odpowiedź że kurier był i nie zastał nikogo. Bo kurier tak powiedział. 

oznacz moderatorów

Okazje_online_PS
#8 Zapaleniec#

W takim wypadku najlepiej komuś walnąć i mówić, że mnie przecież nie było w domu 🤔

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Okazje_online_PS "nie ma informacji dlaczego nie przyjechał XD" - no tak, a czego się spodziewasz? 

@Firma-Polmer "Dostaniesz odpowiedź że kurier był i nie zastał nikogo" - nie prawda, nie otrzyma żadnej odpowiedzi. Jeżeli nie przyjechał to nie przyjechał MOŻE przyjdzie w innym terminie a jak nie przyjedzie to też spoko. Przecież za przesyłkę i tak odpowiada sprzedawca. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Okazje_online_PS podaj proszę numer przykładowego zamówienia, do którego został zlecony podjazd. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Okazje_online_PS
#8 Zapaleniec#

A00000O6B5

 

Nadal nikogo nie było także mega słabo. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Okazje_online_PS Proszę Cię o pełny numer zamówienia Allegro, do którego utworzyłeś przesyłkę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@nat_not @w_kiwi i co Dziewczyny , wciskacie nam na siłę kicz i teraz kto będzie użerał się z klientami ? 

,,Teraz...teraz ... już wiem.....,, sprzedawca nie wprowadzi Łone to nie będzie smarka ,  dostanie po uszach od klientów raz ... drugi ... trzeci i zabierzecie smarka bo jakość spadnie , w tym cały cel tego zamieszania .

oznacz moderatorów

Okazje_online_PS
#8 Zapaleniec#
O dokładnie tak, jak znowu będzie coś nie tak to będę się kłócić bo to nie jest moja wina! 
 
 
oznacz moderatorów

Okazje_online_PS
#8 Zapaleniec#
bcfa3b50-1a6c-11ee-9d3b-9154e87bc65f
 
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Okazje_online_PS Dziękuję. Wyjaśniam tę sprawę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Okazje_online_PS
#8 Zapaleniec#

No może Pani się uda bo do tej pory jakby nikt nie był mi w stanie pomóc, przesyłka nadal nie została odebrana od kuriera

oznacz moderatorów

Okazje_online_PS
#8 Zapaleniec#
bcfa3b50-1a6c-11ee-9d3b-9154e87bc65f
 
oznacz moderatorów

ritchy_pl
#7 Wielbiciel#

Czy w końcu kurier podjechał do Ciebie po paczki ?

Mam dokładnie ten sam problem i pisze do allegro bez efektu

oznacz moderatorów

Client:73124913
#7 Wielbiciel#

Eijjj nie straszcie klientów bo ja zamówiłam z tego samego Allegro One i co i mówicie że też mogę mieć problemy z nimi no ok to już przeskakując gdyby i w moim przypadku nie było kuriera a tak na marginesie to kurier co wysyła numer telefonu odpisuje klientowi czy nie pisze i olewa błagam was nie straszcie bo chcę koledze prezent zrobić i chce żeby z paczką jednak był u mnie a nie problemy same 

oznacz moderatorów