anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zmiana danych na etykiecie

KYNIU-BOX
#7 Wielbiciel#

Dziś kupujący wybrał allegro one box. Chciałem edytować dane na etykiecie : adres wysyłki to adres hurtowni, a dane na etykiecie mojej firmy. Niestety nie ma takiej  możliwości , zmiana adresu wysyłki to jednoczesna zmiana adresu na etykiecie. Przy drukowaniu etykiet  na np. paczkomaty inpost jest taka możliwość. Zaznaczam, że niektóre hurtownie wymagają aby na etykiecie były moje dane.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Allegro_One
Ekspert Allegro

@KYNIU-BOX dziękuję za wiadomość! Przekazuję to dalej jako sugestię. 
Dam znać, jeśli pojawią się nowe informacje w tej sprawie. 

oznacz moderatorów

KYNIU-BOX
#7 Wielbiciel#

Hurtownia odrzuciła moją etykietę, ponieważ nie mogłem zmienić danych na etykiecie. Nie mogę odrzucić wysyłki Allegro One, bo stracę smarta. Czy nie można tego poprawić?

oznacz moderatorów

LUZULA-esklep
#7 Wielbiciel#

Podpinam się pod pytanie. Mam pierwsze zamówienie przez allegro one box i jestem nie miło zaskoczona, że nie ma takiej opcji. Duuuży minus. Korzystam jeszcze z Allegro kurier DPD jest tam taka opcja i jest to naprawdę duże ułatwienie w dropshippingu. Nic się nie wydarzyło w tym temacie od końca września?

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@LUZULA-esklep Na ten moment jeszcze nic nie wiadomo w tej kwestii. Gdyby miały zostać wprowadzone zmiany, z pewnością was o tym poinformujemy. 

oznacz moderatorów