anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[29.03.2023] Monety z allegro pay jak odbierać?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Pachitos193
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

Jakiś czas temu poleciłem allegro pay i dostałem 25 monet. 

Gdy po jakimś czasie inny znajomy również skorzystał z linku polecającego i w zakładce allegro pay jest informacja że zdobyłem 50 monet z 250, lecz nie dostałem tych kolejnych 25 monet i nie mam ich w zakładce "monety".

Czy powinnienem je w jakiś sposób odebrać ? 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Pachitos193 Sprawdź proszę czy masz monety do odebrania w tej zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/monety

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🤗

oznacz moderatorów
Pachitos193
#7 Wielbiciel#
Mam jedynie "wymień monety na kupony"  ale jedynie 25 monet, a powinno być 50
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Pachitos193 W takim razie napisz proszę do nas zgłoszenie przez ten formularz kontaktowy. Nasi pracownicy sprawdzą dokładnie tę sytuację i jeśli potwierdzą, że spełniłeś warunki tej promocji, dodadzą Ci brakujące monety. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Katarzynaael
#1 Nowicjusz#

Witam w dniu 26.03 aktywowalam allegro Pay. Następnego dnia dostałem informację że mogę odebrać monety. Więc klikam "odbierz monety". Monet nie otrzymuje i dostaje komunikat " ups coś poszło nie tak. Sproboj ponownie". Klikam ponownie i to samo.
Prosze o pomoc.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:45912440
#7 Wielbiciel#

Nie dostaje monet za platnosci

oznacz moderatorów
-_Arturo_-
#8 Zapaleniec#

Aktywowałem Allegro Pay 26.03.2023 i zrobiłem odrazu zakup, bo promka połechtała moją chytrość dostałem 2x25 monet do odbioru, ale gdy próbuję odebrać mam komunikat "Coś poszło nie tak", tak mam i w aplikacji i na dwóch komputerach, ktoś coś wie ? Ktoś coś podpowie ? Promka przedłużona więc monet chyba nie zabrakło ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Aktualnie występują problemy z odebraniem monet, ale nasz zespół pracuje już nad ich naprawą, dlatego na razie poczekajcie proszę cierpliwie. Gdy tylko dostanę potwierdzenie, że błąd jest poprawiony, wrócę tutaj do Was z informacjami. Przepraszamy za te utrudnienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dostałam już potwierdzenie, że błąd związany z odbiorem monet jest naprawiony, więc możecie ponownie spróbować odebrać je z tej zakładki: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/monety. Przepraszamy za wcześniejsze utrudnienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów