anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegeo Pay zwrot srodków za anulowanie po zapłacie.

Client:40839309
#7 Wielbiciel#

Ciekawy jestem co się stanie kiedy zamówiłem towar, zapłaciłem allegro pay , spłaciłem odrazu allegro pay i teraz chcę annulować towar. Jak ten zwrot będzie zaksięgowany?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:40839309 Wrócą do Allegro Pay, zwiększą twój limit a jak powstanie nadpłata to po uzupełnieniu swoich danych w panelu Allegro Pau- opcje- zarządzaj nadpłatami, przeleją na twoje konto bankowe.

oznacz moderatorów

Client:40839309
#7 Wielbiciel#

a jak nie będzie nadpłaty ,to idzie to na poczet konta? A jak inne spłaty w takim razie które mają okteśloną kwotę spłacania? Zrobi się chyba jakiś galimatias ,czy jak?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40839309 Czy masz na myśli sytuację, w której masz do spłacenia jeszcze inne zakupy dokonane za pomocą Allegro Pay? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:40839309
#7 Wielbiciel#

No tak. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40839309 Doprecyzuję to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40839309 Wracam do Ciebie z informacją.

Panel wyłapuje, jaka część z Twojej wpłaty ma iść na daną umowę. Jeśli posiadasz kilka umów kupna za pośrednictwem Allegro Pay, przy zwrocie środków od sprzedającego, pieniądze wracają na jedną z tych umów - w zależności od tego, które zamówienie jest zwracane.

Pieniądze rozliczane są per umowa, mimo jednej, dużej wpłaty. W tym przypadku również może pojawić się nadpłata, którą będziesz mógł wypłacić.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:40839309
#7 Wielbiciel#

aha, ok ... czyli nie mam wpływu gdzie i na którą umowę wpłyną pieniądze ze zwrotu innego towaru.  Dzięki.

oznacz moderatorów