anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro pay a anulowany zakup

LuXy640
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Anulowałem zakup 26 listopada, nie otrzymałem towaru zgodnie z anulacją, a nadal mam informację że towar jest do opłacenia zgodnie z harmonogramem allegro pay

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Jeśli zwrócisz lub anulujesz cały zakup, Twoje środki zwrócone przez sprzedającego bezpośrednio do Allegro Pay zwiększą Twoje środki dostępne w usłudze. Zakup zostanie spłacony, a umowa zawarta z Allegro Pay – zamknięta.

Na zwrot środków przez sprzedającego czekamy:

  • 30 dni – w przypadku zakupu z Allegro Pay z opcją spłaty w ciągu 30 dni
  • 1 miesiąc – w przypadku zakupu z jakąkolwiek inną opcją spłaty dostępną w Allegro Pay: 2, 3, 5, 10 lub 20 miesięcy.

Jeśli nie otrzymamy zwrotu od sprzedającego w tym czasie, masz obowiązek spłacić swój zakup samodzielnie.

sprzedający widocznie nie zwrócił środków.

oznacz moderatorów

Client:46817236
#7 Wielbiciel#

Jeśli sprzedający nie zwróci środków a my spłacimy to jak jak je odzyskać od sprzedającego?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46817236 Nawet jeśli najpierw spłacisz należność wobec Allegro Pay, to w momencie zwrotu środków przez sprzedawcę, będziesz mógł je sobie wypłacić z panelu Allegro Pay. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@LuXy640 sprzedający nie zwrócił wpłaty, widzę, że założyłeś już dyskusję w tej sprawie. w razie trudności, po 24h będziesz mógł poprosić o pomoc pracownika Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów