anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay a Smart

Olga_ll
#2 Obserwator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzien Dobry, aktywowałam usługę Allegro Pay na swoim koncie i chciałabym dostać kupon 100 zł. Rozumiem, że teraz muszę zrobić zakupy za 30 zł bez kosztów wysyłki. 

Moje pytanie: czy muszę mieć wykupionego smarta na miesiac/rok aby ta promocja zadziałała?

Dziekuje,

Olga 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz mieć Smarta, Smart to wybrane dostawy za darmo a Allegro Pay to zakupy na raty. Ale dobrze go mieć bo są inna możliwość rozłożenia rat mając Smarta.

Jeżeli wybierzesz spłatę w ciągu 30 dni – lub jeżeli korzystasz ze SMART! i wybierzesz opcję spłaty w 2 ratach – a kwota Twojego zakupu wyniesie minimum 200 zł, możesz zmienić opcję spłaty na od 3 do nawet 20 miesięcznych płatności. Zrobisz to w panelu Allegro Pay. Poinformujemy Cię o tej możliwości mejlowo i w wiadomości SMS.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @Olga_ll! Zgodnie z regulaminem promocji jest kilka warunków, które należy spełnić, aby otrzymać kupon.  

  1. Promocja adresowana jest do Użytkowników, którzy na dzień 11 lutego 2024 r. spełnili poniższe warunki łącznie:

a. mają zarejestrowane Konto w ramach Allegro,

b. Konto nie jest zawieszone,

c. mają wykupioną usługę Allegro Smart! na okres 12 miesięcy,

d. nie wyświetlali wniosku o aktywację usługi Allegro Pay po 01.05.2023 r.,

e. nie mają aktywnej usługi Allegro Pay w rozumieniu Regulaminu usługi Allegro Pay,

f. wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych od Allegro,

g. nie wyrazili sprzeciwu na profilowanie w celach marketingowych.

Przykro mi, ale na koncie z którego piszesz nie spełniasz tych warunków. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów