anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay Business z dnia na dzień zrobiło się nieaktywne.

RADMATGD
#1 Nowicjusz#

Witam mam taki problem. Z dnia na dzień status Allegro Pay Business stało się nieaktywne. Zgłosiłem problem i w odpowiedzi dostałem informacje, że zalecają założyć nowe konto, i zweryfikować je przelewem. Wszystko niby ok, ale przecież nie mogę założyć konta na taki sam numer nip czy email. Dziś jeszcze raz prosiłem o kontakt w tej sprawie ale nikt się nie odezwał. Komunikat jaki mi się wyświetla : "To konto nie zostało przez Ciebie uprawnione do dokonywania zakupów z Allegro Pay Business". Proszę o pomoc, gdyż nawet nie mogę nic opłacić co brałem z terminem spłąty. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@RADMATGD Kontynuuj proszę zgłoszenie numer 35891303. Tam doradca wyspecjalizowany w tematyce Allegro Pay udzieli Ci szczegółowych informacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

RADMATGD
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za odpowiedź. Dobrze będę próbował. Tylko miałem nadzieję, że może jest jakiś inny sposób niż zakładanie nowego konta. Po pierwsze nie mogę, bo jak wspomniałem nip i email ten sam nie może być użyty na nowym. a po drugie to mam od 10 lat i szkoda. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@RADMATGD Z adresem mailowym to się zgadza, natomiast możesz mieć kilka kont na jednym NIPie. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów