anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay dla 75+

MAMY ROZWIĄZANIE!
tatles
#8 Zapaleniec#

Witam!

Dlaczego jest ograniczenie wieku dla 75+ do Allegro Pay /wiem, że to znosicie od 4 I 2022 /powód merytoryczny bym prosił bo jak lanie wody to odpuście sobie odpowiedź? Tego / tych/ co wymyslił to radziłbym zwolnić bo z tego wynika, że mogą jeszcze podobne numery wykręcac /podobno "coś tam" nie ma dna, co widzimy na podstawie naszej dzisiejszej rzeczywistości 😞 /. Nie bierzcie z nich przykładu.

Pozdrawiam 

tatles

ps

naprawdę się wkurzyłem bo nie widzę żadnych przesłanek dla tego typu działań 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

@tatles Dlatego, że powyżej 75 lat jest zbyt duże ryzyko przy udzielaniu pożyczek. 

oznacz moderatorów
tatles
#8 Zapaleniec#

Witam!

Dziękuję za odpowiedż, przecież można wprowadzić ograniczenie pożyczkowe dla tej grupy wiekowej /ja nie korzystam i nie potrzebuje tego po historii przecież widać kto jak płaci jaki jest sumienny itd chciałem się zapisać ze względu na "monety" tak to mi jest obojętne /. Przepraszam jak czegoś nie nacisnę ale jestem "nowy" widzę opcję : odpowiedź przyjęta, oznacz moderatora, dodatkowe opcję waham się nacisnąć bo raz nie wiedziałem jak wrócić do treści i musiałem od nowa:) ale: " odpowiedź przyjęta:) " 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tatles Allegro Pay to stosunkowo nowa usługa, którą stopniowo i systematycznie udostępniamy coraz większej liczbie użytkowników. Zapoznajemy się z pomysłami kupujących i wprowadzamy zaproponowane sugestie. W tym momencie obowiązuje przedział wiekowy 18-75 lat i zgodnie z tym co napisałeś - pracujemy nad tym, aby umożliwić korzystanie z Allegro Pay również osobom po 75 roku życia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
tatles
#8 Zapaleniec#

Dzięki wszystko w temacie moja odp. do #21 Demiurg#  

Leszek

oznacz moderatorów
tatles
#8 Zapaleniec#

ps

przy rejestracji w ogóle nie wziąłem pod uwagę opcji pożyczkowych dlatego tak to odebrałem sorki

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ko_alka Pracujecie, ale moim zdaniem nie wypracujecie pożyczek dla osób 100 +, za duże ryzyko, choć takie osoby zasługują na jeszcze większy szacunek, ale Allegro Pay nie bierze tego pod uwagę, tam liczy się tylko kasa. 

oznacz moderatorów