anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay - nie mogę się doliczyć

Adramel
#10 Popularyzator#

Kupiłem 2 przedmioty na Allegro Pay, po czym jeszcze tego samego dnia dokonałem spłaty tego kredytu.
Po kilku dniach gdy sprzedawcy nie wysłał mi towaru, anulowałem zakup i dostałem zwrot na "Zwrot na instrument płatniczy, z którego opłacono zakup" czyli jak zgaduje na allegro pay(bo na koncie bankowym/karty kredytowej nie mam na + takiej kwoty).
Ale w Allegro Pay ma dostępnych środków 4200zł - czyli jakbym nie spłacił tego kredytu lub sprzedawca nie oddał pieniędzy (a mam meila od allegro z potwierdzeniem zwrotu).
W historii Allegro Pay mam:

Wykorzystane środki0,00 zł
Płatne w ciągu 30 dni0,00 zł
 
  1. Rozliczyliśmy Twoją wpłatę: 86,78 zł
    Zakup spłacony.

    14 lip. 2021, 18:29

W meilu o zwrocie:

Podsumowanie zwrotu
Kwota zwrotu od sprzedającego86,78 zł
Wysokość Twojej wpłaty86,78 zł
 
DO ZWROTU86,78 zł
zwrócone

Data utworzenia

17 lipca 2021, 12:05:53

Metoda zwrotu

Zwrot na instrument płatniczy, z którego opłacono zakup
 
Gdzie mam szukać tych 86,78zł?

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

@Adramel Wygląda na to, że sprzedawca zwrócił wpłatę i Ty spłaciłeś dług, masz więc teraz nadpłatę w Allegro Pay. Allegro Pay wyśle Ci te pieniądze na Twoje konto bankowe lub skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania numeru rachunku, na który nadpłatę zwrócić. To może potrwać kilka dni.

Jeżeli sprzedający zwróci środki przez Allegro Finanse po tym, jak już spłacisz zakupy – zwrócimy Ci nadpłaconą kwotę. Otrzymasz przelew na rachunek bankowy, z którego zakupy zostały opłacone. Jeśli nie będzie to możliwe – skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić sposób zwrotu środków.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

Jeśli przez dłuższy czas nie otrzymasz zwrotu nadpłaty, możesz w tej sprawie pisać tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391

oznacz moderatorów