anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje środki dostępne w ramach Allegro Pay zostały zwiększone bez mojej wiedzy?

shane72
#7 Wielbiciel#

Dlaczego bez pytania zwiększono mi środki na allegro pay

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@shane72 Dlatego, że takie są zasady. Środki mogą być zmniejszane lub zwiększane na podstawie Twojej historii zakupowej. Przyznane środki nie wpływają na Twoją zdolność kredytową, dopiero dokonanie zakupu ratalnego ma na to wpływ, ale tylko do wysokości ceny towaru.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
Sprawdzimy, jak przebiegały Twoje poprzednie zakupy na Allegro. Możemy także sprawdzić Twoje dane i informacje pochodzące z baz zewnętrznych. Kolejne wyliczenia są automatycznie i wykonujemy je na bieżąco. To oznacza, że wysokość Twoich środków w Allegro Pay może się zmienić. Jeśli historia zakupów na Allegro, jak i Twoja historia kredytowa są dobre – możemy zwiększyć Twoje środki w Allegro Pay. Jeżeli sytuacja się zmieni, możemy je zmniejszyć – do czasu poprawy Twojej sytuacji finansowej.
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@shane72 Powyższy tekst skopiowano z Pomocy Allegro; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv... Poczytaj, masz tam więcej informacji na ten temat.

oznacz moderatorów