anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegropay i problem z płatnościami blik / kartą przy kup teraz

MAMY ROZWIĄZANIE!
drobok
#10 Popularyzator#

Hej,

Po aktywacji pay android / firefox nie przetwarza płatności (powiadomienie blik sie nie wyświetla i ciągle wczytuje, a karte ciągle wczytuje (ale czasem płatność przechodzi). Po wyłączeniu pay problemu nie ma (platnośc i powiadomienie przechodzą w sekunde). Także kto szuka rozwiązania na niedające sie zapłacic aukcje polecam zacząć od tego ...

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@drobok Cześć. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, to serdecznie polecam naszą aplikację Allegro. 🙂 

Tutaj link do pobrania aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.allegro&hl=pl&gl=US 

Jeśli wolisz korzystać z wersji przeglądarkowej, to spróbuj zaktualizować przeglądarkę i wyczyścić pliki cookies. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
drobok
#10 Popularyzator#

Kilkakrotne usunięcie danych przeglądarki nic nie dawało, a przeglądarka jest aktualizowana na bieżąco. Ale teraz już tego nie sprawdzę bo wyłączyłem i wszystko wróciło do normy - także to rozwiązanie polecam - chyba że ktoś chce się kopać z supportem.

No chyba że coś naprawili w międzyczasie, ja robiłem zakup niecały dzień przed wyłączeniem i zaraz po wyłączeniu (bez żadnego czyszczenia w międzyczasie).

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@drobok Ale co wyłączyłeś?

oznacz moderatorów
drobok
#10 Popularyzator#

Allegropay

oznacz moderatorów