anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

AllegroPay

MAMY ROZWIĄZANIE!
grucha6813
#8 Zapaleniec#

cześć, prośba o rozpisanie (jeżeli się da) co gdzie i jak kliknąć, w jakiej kolejności aby dostać i 50 za przystąpienie do AllegroPay i aby dla mnie i polecającego zadziałało polecenie (2x25).

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@grucha6813 możesz otrzymać kupon jeśli aktywujesz Allegro Pay w czasie promocji, czyli do jutra. Allegro Pay aktywujesz na tej stronie, po aktywacji powinieneś dokonać zakupu za minimum 30 zł opłaconego Allegro Pay. Tutaj regulamin promocji. 

Jeżeli chodzi o polecanie Allegro Pay:
Otwórz panel Allegro Pay w menu Moje Allegro. Dołącz do programu, akceptując Regulamin promocji Polecaj Allegro Pay. Udostępnij link polecający znajomym

Gdy Twój znajomy aktywuje Allegro Pay bezpośrednio z wysłanego przez Ciebie linku, każdy z Was może dostać po 25 Monet.



   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
grucha6813
#8 Zapaleniec#

Cześć, częściowo już dziękuję, tylko chodziło mi o to że ktoś poleca mi. jak dostać i ten bonus za przystąpienie oraz ten z promocji?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@grucha6813 Tak jak Monika wspomniała, najpierw aktywujesz usługę Allegro Pay, a potem tworzysz link polecający. Jeśli ktoś z niego skorzystasz, otrzymasz kolejny kupon. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
grucha6813
#8 Zapaleniec#

nie o to chodzi. ja chcę jednocześnie dostać bonus klikając w czyiś link polecający, czyli 50+25. za samo to że zakładam allegropay

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@grucha6813 W tę stronę to nie działa. Są to oddzielne promocje. Jeśli skorzystasz z czyjegoś linku polecającego, otrzymasz 25 monet. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów