anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zakupu

MAMY ROZWIĄZANIE!
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem pod który link podpiąć mój problem bo się nie mieszczę w tych wypowiedziach.

Kupiłam termometr u chińczyka wczoraj 3 kwietnia 2024 a dziś rano jest pokazane że przesyłka odebrana.Nie minęło nawet 24 godziny od sprzedaży . Żeby było możliwe dostarczenie towaru.  Zrobiłam zwrot towaru bo pomimo tego że aplikacja pokazuje na odebrane to system zwrotów pokazuje że paczka jeszcze nie nadana.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   co na to moderatorzy, sprzedawca nie pisze po polsku nie pisze w ogóle nic poza jakimiś ,,ok,, i 1,, w korespondencji. Co to oznacza ,czyżbym trafiła na oszusta ?? Proszę sprawdzić wiadomości i co będzie dalej. Bo jest niemożliwe żeby przesyłka była nadana w tak krótkim czasie i dostarczona z Chin. To są jakieś śmiechy. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@rudzielec10824 Wskaż proszę numer zamówienia, o które chodzi. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

934e4500-f197-11ee-b797-e302eb603c09

Proszę bardzo numer zamówienia. Zwrot pieniędzy ma nastąpić podobno. Ale myślę że warto sprawdzić dlaczego wyskoczył komunikat że przesyłka przeszła w status odebrana po kilkunastu godzinach od zakupu.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rudzielec10824 Dziękuję! A gdzie widzisz informację, że przesyłka została odebrana? Czy nie kliknęłaś przypadkiem potwierdzenia odebrania towaru w zakładce Kupione? Nawet jeśli tak, to paczka i tak do Ciebie powinna dotrzeć, ale z informacji o zakupie wynika, że nie została jeszcze wysłana.

Sprzedający zadeklarował, że paczkę wyśle w ciągu 7 dni od zakupu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Palca sobie nie utne,  ale raczej nie kliknełam na potwierdź odbiór . Anulowałam zamówienie po przeczytaniu że paczka odebran. To jakim cudem ma być wysłane ? System pokazał mi anulowanie zamówienia. Ogólnie to jest jakieś dziwne ustawienie bo kazało mi pobrać kody i adresy do zwrotu. A paczka nie jest wysłana. Nie wiem co z tym robić dalej. 

oznacz moderatorów
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Screenshot_20240405-161427.png

  • tak wygląd to co zwróciłam praktycznie wirtualnie . Bo było to fizyczne niemożliwe. 
  • Jeszcze jedno pytanie jak sprzedający rozmawia z klientem w jakim języku rozmawia z allegro ???  Bo ze mną to jakiś bot pisał  wiadomości  ,,OK i 1 ,,, to dwa słowa które używa.  Ja wiem że język polski to jestem straszny flz chińczyka ale są tłumacze internetowe i  można tego użyć. 
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@rudzielec10824 Jaką metodę płatności, dostawy wybrałeś?

oznacz moderatorów
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Płatność kartą, dostawa kurierem bo taka była opcja w tej aukcji.  Sprawdzę za chwilę ale raczej tylko jedna opcja dostawy była.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rudzielec10824 zamówienie zostało anulowane (dokładnie zwrócone, możliwe, że nie było już możliwości anulowania), a sprzedający wczoraj zlecił zwrot wpłaty, który poprawnie się zaksięgował. Środki otrzymasz na konto powiązane z kartą płatniczą, którą opłaciłaś zamówienie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Dziekuję za wiadomość Pani Moniko 

oznacz moderatorów