anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zamówienia, zwrot środków allegropay

OnlyTrue
#7 Wielbiciel#

Cześć. Mam pytanie, zakupiłem coś przez allegro pay. Ze sprzedającym jest utrudniony kontakt i nie wiem, czy towar dojdzie a mam deadline do kiedy mogę czekać na paczkę. Czy istnieje możliwość anulowania zamówienia i zwrot pieniędzy do puli allegropay?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@OnlyTrue jak nie zaczął realizować, kliknij anuluj = się to odstąpienie i do 14 dni powinien zlecić zwrot środków ( allegro zaleca 2 dni ) które trafią do Pay, ale jak przyjdzie termin spłaty musisz spłacać w przypadku powstania nadpłaty dostaniesz zwrot 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

OnlyTrue
#7 Wielbiciel#

Problem w tym, że nie ma już opcji anuluj zamówienie tylko zwróć towar. Bo sprzedający już wystawił numer śledzenia paczki inpost. Ale z tego co wiem od innego kupującego, że to popularna akcja z nadaniem numeru paczce, która czeka może i 30 dni czekać na nadanie. A zamówienie już w realizacji.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@OnlyTrue to dokonaj zwrotu, jak nie nadał to powinien wstrzymać wysyłkę, jeśli to paczkomat to nie musisz odbierać, paczka w tym przypadku wraca bez opłat 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@OnlyTrue Jeżeli klikniesz zwrot a sprzedajacy nie nadal jeszcze przesyłki to wg allegro ma 2dni na zwrot a wg prawa 14dni, a jak po twoim odznaczeniu "zwrot" wyśle to nie odbieraj.

oznacz moderatorów