anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczny wybór płatności

keczq
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

Mam taki przypadek, że jakiś czas temu dokonałem zakupu przez allegro pay i teraz mam przy każdym zakupie automatyczny wybór płatności przez allegro pay i  za każdym razem musze to ręcznie zmieniać podczas robienia zakupów. Czy da się to jakoś ustawić, żeby płatność była standardowo z karty płatniczej, a nie allegro pay?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@keczq Wyczyść przeglądarkę.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@keczq, obecnie podpowiadamy metodę płatności automatycznie. Natomiast dziękuję za Twoją wiadomość. Jest ona bardzo istotna, ponieważ pracujemy nad tym, aby podpowiedzi były coraz lepiej dopasowane. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

veronapl
#7 Wielbiciel#

Zgłosiłem się do Allegro Pay na próbę i kupiłem jedną rzecz na 3 miesiące. Od teraz za KAŻDYM razem jak coś kupuję to mam wybrane Allegro Pay jako domyślne, nieważne że za każdym razem wybieram kartę. Przez to też opcja szybkiego kupowania jest bezużyteczna bo muszę przechodzić do koszyka tylko po to by zmienić płatność. A co najgorsze - spamowanie maila przy każdym wejściu w koszyk i zmianie. Wiem że ten mail to wymóg prawny, ale wciskanie mi na siłe Allegro Pay już nie. Irytujące jak dabli. Jeżeli dalej tak będzie to spłacam te 3 raty i wywalam to coś...

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

To takie skutki uboczne tej usługi 😀 może kiedyś to zmienia, w co bardzo wątpię.

oznacz moderatorów