anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędny zakup

boyka1221
#7 Wielbiciel#

Kupiłem przedmiot tj. Blotnik do samochodu przez allegro pay. Zaraz po zamówieniu anulowalem zakup gdyż to nie błotnik do mojego modelu auta. Błotnik ten nadal wisi w harmonogramie spłaty i zostały mi 3 dni na spłatę. Co teraz?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@boyka1221 spłacać, a sprzedawca ma do 14 dni na zwrot kasy do anulowanie to odstąpienie 🙂

Jak będzie nadłata wystąpisz o zwrot do allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@boyka1221 Sprzedający ma 14 dni na zwrot i nastąpi on do Allegro Pay i zwiększa twój limit, do czasu zwrotu masz obowiązek spłat rat zgodnie z harmonogramem w panelu, jeżeli nastąpi nadpłata to po ustawieniu konta możesz wypłacić je. Jeżeli minie czas i sprzedający nie zwróci, napisz tu.

oznacz moderatorów

boyka1221
#7 Wielbiciel#

A jeżeli zwrot był zrobiony miesiąc temu i sprzedawca nadal pieniędzy nie zwrócił?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@boyka1221 to też nic nie zmienia spłacać musisz, podaj numer zamówienia  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  sprawdzą 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

boyka1221
#7 Wielbiciel#

8935a521-a461-11ec-b4b4-2722d863acec

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@boyka1221 Sptzedający nie zlecił zwrotu przez nasz system. W tej sytuacji najlepiej będzie jeśli rozpoczniesz z nim dyskusję

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

boyka1221
#7 Wielbiciel#

Napisałem do nich ale narazie 0 odzewu. Co w takim przypadku mogę zrobić? Dodam że zakup został anulowany odrazu po zakupie więc sprzedający nawet nie wysłał przedmiotu. 

oznacz moderatorów