anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

BLOKADA ALLEGRO PAY

Client:103014858
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Wiecie może czemu nie mogę kupować z allegro pay? Normalnie jeszcze nie dawno kupowałem, po zaakceptowaniu zwiększenia środków nie mogę nic kupować (oferta +140zł). Jeszcze 2 miesiące temu jakoś kupowałem dużo przez allegro pay, splacilem dzisiaj prawie wszystko, chcialem kupic pewna rzecz i nic. Dzieje się tak z każdą ofertą.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103014858 Czy ta opcja w ogóle nie jest dostępna w metodach płatności? Której oferty dotyczy problem?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:103014858
#7 Wielbiciel#

@nat_not W ogóle nie jest dostępna, a na komputerze w koszyku opcja zapłać później jest nawet szara, dotyczy to każdej oferty po zaakceptowaniu zwiększenia limitu środków jakoś dwa miesiące temu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak na szaro to możliwe że masz jakąś blokadę, nieuregulowaną spłatę albo....pytaj tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc&subjectId=4a9d8d9d-6...

oznacz moderatorów

Client:103014858
#7 Wielbiciel#

Mam zbugowana zablokowana sprzedaż od wakacji jakoś bo miałem potyczki z nimi bo nie chcieli mi wypłacić środków, środki wtedy otrzymałem na konto ale zepsuta blokada została, mimo tej blokady i tak kupiłem jakoś 5 -8 produktów w ten sposób, dopiero po zaakceptowaniu nowych środków nie mogę tego używać @LEW433 

oznacz moderatorów