anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak informacji o przyjęciu zwrotu i zwrocie środków

MAMY ROZWIĄZANIE!
tytytyrytyn
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, dopiero w dniu spłaty allegro pay zorientowałam się ze sprzedawca nie zmienił statusu zwrotu i cały czas jest on w weryfikacji, w związku z czym nie mam informacji o tym, czy środki zostaną zwrócone, a towar odesłałam w stanie nienaruszonym prawie 2 miesiące temu. Z uwagi na konsekwencje spłaciłam kwotę w allegro pay, napisałam wiadomość do sprzedającego, otworzyłam dyskusję w związku z problemem, ale z uwagi na późną godzinę tak na szybko chciałabym się dowiedzieć, czy jeśli sprzedający uzna zwrot (po 2 miesiącach od otrzymania...) i odpowiednio "zadziała" z poziomu swojego konta to otrzymam zwrot spłaconych środków na swoje konto, czy pozostaną one na koncie allegro pay? Czy jest jakaś inna opcja weryfikacji co się zadziało, czy muszę czekać zgodnie ze standardowymi procedurami na odpowiedź sprzedawcy? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Client:44052296
#21 Demiurg#

@tytytyrytyn po rozpoczęciu dyskusji sprzedawca ma 24 na odpowiedź. Jak zwróci pieniądze na allegro pay jak masz uzupełnione konto do nadpłat to zostaną w ciągu 3 dni Ci zwrócone. Ewentualnie będziesz mógł poprosić o pomoc allegro 

oznacz moderatorów
tytytyrytyn
#8 Zapaleniec#

Ok, dzięki! 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak zwróci i one wrócą na Allegro pay i zwiększą twój limit powstanie nadpłata i po wypełnianiu w panelu Allegro Pay >opcje>zarządzaj nadpłatami danymi do przelania na twoje konto bankowe to będzie nadpłata Ci przelana.

oznacz moderatorów
tytytyrytyn
#8 Zapaleniec#

Dzięki! 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tytytyrytyn już wyjaśniam 🙂 Po pierwsze potwierdzam, że sprzedający zlecił zwrot jeszcze się nie zaksięgował, bo było to dzisiaj. 
Gdy ten zwrot się zaksięguje to są dwie możliwości: jeśli w Panelu Allegro Pay masz uzupełnione konto do wypłaty nadpłat ("opcje" > "zarządzanie nadpłatami") to zwrot pójdzie na konto, które jest tam podane.
Ta wpłata może też zaksięgować się na poczet innych spłat. 
Więc uzupełnij proszę numer konta w Panelu Allegro Pay, a jeśli w ciągu 3-4 dni roboczych ten zwrot nie wpłynie na Twoje konto bankowe, to napisz proszę do nas za pomocą tego formularza, po telefonicznej weryfikacji tożsamości Doradca Allegro Paty będzie mógł szczegółowo odpowiedzieć. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
tytytyrytyn
#8 Zapaleniec#

Dzięki śliczne 🙂 

oznacz moderatorów