anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości zakupu na raty.

mkewlar84
#7 Wielbiciel#

Co miesiąc robię przez Allegro zakupy na raty. Raz musiałem z tego skorzystać, a potem już poszło. W tym miesiącu nie widzę tej opcji w koszyku (zapłać później) - tak w aplikacji jak i na stronie. Zawsze kupuję mniej więcej te same produkty od tych samych sprzedających. Czasem tylko coś się zmienia. Czy jest możliwe, że któryś sprzedający nie udostępnia swoich ofert dla Allegro Pay? Czy może problem leży gdzie indziej?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mkewlar84, czy możesz załączyć zrzut ekranu, gdzie widać brak tej metody płatności? Podaj też, proszę, numer tej oferty. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mkewlar84
#7 Wielbiciel#

W koszyku zwykle mam ok. 40 ofert (głównie art. spozywcze) od różnych sprzedających. Próbowałem  odznaczać po kolei, ale to nic nie zmienia, więc może nie o to chodzi.

Załączam zrzut ekranu że strony, gdzie widać wyszarzony przycisk. Aplikacja z jakiegoś powodu nie pozwala mi zrobić zrzutu.

Screenshot_20220909-110158_Chrome.jpg

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mkewlar84, dziękuję. 🙂 Dowiedziałam się, że Allegro Pay jest chwilowo wyłączone. Przepraszam Cię za tę niedogodność. Wkrótce powinna zostać usunięta.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A nie można wyświetlać dla kupujących jakiegoś komunikatu?🤗

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mkewlar84, chwilowa awaria jest już zakończona. Sprawdzisz teraz, czy możesz opłacić zakup poprzez Allegro Pay? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów