anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu za reklamacje towaru

www_agajtex_pl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,
Odesłałam młynek do reklamacji na swój koszt do sprzedającego Howee_PL nr oferty 10771663128. Z tego co wiem reklamacja została uznana. 6 czerwca otrzymałam odpowiedz ze do 21 dni zwrócą mi pieniądze. Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu za produkt ani za przesyłkę reklamowanego produktu. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Załóż dyskusję. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@www_agajtex_pl wiesz że sprzedawca mógł się rozmyślić i właśnie reanimuje ci ten towar bo to on decyduje w jaki sposób zalatwi reklamację a ustawa nie określa ile czasu może naprawiać po uznaniu reklamacji cyt powinno to trwać tyle by nie spowodować niepotrzebnych niedogodności u kupującego. Może też być tak że sprzedawca zrobił ci zwrot poza allegro i masz na koncie jako nieznana wpłata zwrot kasy wraca zwykle tą samą metodą co płaciłeś

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@az1rael "właśnie reanimuje ci ten towar bo to on decyduje w jaki sposób zalatwi reklamację" 

Jest tam informacja, że sprzedawca 6 czerwca poinformował o zwrocie środków... nawet jakby nie poinformował to po 14 dniach reklamacja jest uznana i kupująca otrzyma to o co wnioskowała (chociaż jak znam życie to reklamacja wyglądała "reklamuję bo nie działa"). 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek tylko ze musialaby wnioskowac o zwrot srodkow a wiec nawet jak reklamacja sie klepnie z automatu to sprzedawca wybierze co z nia zrobic

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@www_agajtex_pl Zakładaj dyskusję ze sprzedającym tam opisz sprawę: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@www_agajtex_pl Podaj proszę numer zamówienia, którego dotyczy zgłoszenie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

www_agajtex_pl
#7 Wielbiciel#

-

oznacz moderatorów

www_agajtex_pl
#7 Wielbiciel#

 

 

oznacz moderatorów

www_agajtex_pl
#7 Wielbiciel#

-

oznacz moderatorów

www_agajtex_pl
#7 Wielbiciel#

--

oznacz moderatorów

www_agajtex_pl
#7 Wielbiciel#

- - -10771663128

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www_agajtex_pl napisz proszę na jakim koncie kupiłaś ten produkt, ponieważ nie mogę go odnaleźć na koncie z którego piszesz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów