anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cena x 2 raty 0% z Allegro Pay niedostępne bo kupiłem za dużo?

tomczak_zz
#10 Popularyzator#

Zakupiłem Acces Point na aukcji. Jest informacja na aukcji, że mogę spłacić zakup w 2 częściach w ciągu 2 miesięcy, bez dodatkowych kosztów (RRSO 0%) for clients. No i teraz kluczowe pytanie - czy dlatego, że w jednej płatności Allegro Pay kupiłem więcej produktów również od innych sprzedawców, to nie mam możliwości podziału zakupu bez dodatkowych kosztów? Nie widzę takiej opcji, bo podzielić mogę zakup całościowy (wszystkie produkty) a tego już nie obejmuje "promocja" bezpłatnego podzielenia spłaty na dwie części. 

Od sprzedającego ze wspomnianej aukcji zakupiłem jeszcze jedno urządzenie (wszystko w tej samej transakcji). Pytanie teraz, czy jeśli opłaciłbym przez Allegro Pay dwa przemioty od tego sprzedawcy, gdzie tylko jedna aukcja pozwala na bezkosztowy podział zakupu, to miałbym czy nie miałbym możliwości bezkosztowego podziału spłaty tego Access Pointa? Bo jeżeli nie miałbym możliwości takiego podziału, to rozwiązaniem byłoby zamówienie tego w osobnych transakcjach a więc byłyby to osobne paczki i osobne przesyłki. Paradoksalne. I nieekologiczne. 

______________
Miłego czasu! 🙂
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@tomczak_zz od dłuższego czasu zakupy z allegro pay można rozłożyć tylko na 2 raty za 0% większą ilość rat jest już oprocentowana.

oznacz moderatorów

tomczak_zz
#10 Popularyzator#

Ale nie o to chodzi...

______________
Miłego czasu! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@tomczak_zz żeby móc podzielić na raty wartość towaru w zamówieniu powinna przekroczyć 200 zł

oznacz moderatorów

tomczak_zz
#10 Popularyzator#

Wartość produktu z aukcji to prawie 500 zł a całość zakupu w jednej transakcji to ponad 3500 zł. I tylko ta aukcja wspomniana wyżej ma informacje o możliwym bezkosztownym podziale spłaty na 2x. 

______________
Miłego czasu! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie liczy się od ilu tylko zakup przez koszyk, tu wynika że nie było w tym drugim przypadku podziału na 2 raty.

oznacz moderatorów

tomczak_zz
#10 Popularyzator#

Czyli to co wspomniałem, powinien być do osobny zakup Access Pointa. 

______________
Miłego czasu! 🙂
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tomczak_zz najlepiej będzie jeśli napiszesz do nas w tej sprawie za pomocą tego formularza. Doradca Allegro Pay będzie mógł to wyjaśnić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

tomczak_zz
#10 Popularyzator#

Okej!

______________
Miłego czasu! 🙂
oznacz moderatorów