anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić gdy podczas uwierzytelniania pojawił się problem z bankiem?

Client:71373213
#7 Wielbiciel#

Złożyłem wniosek do allegro pay i jak wybrałem Bank Millennium to nie chcę się załadować strona banku, inne strony banków działają normalnie

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne już nie da się aktywować,radzę dopytać tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A coś takiego o banku Milenium czytałeś, to tylko tak na marginesie: https://www.dobreprogramy.pl/klienci-millennium-moga-miec-problem-wielokrotne-proby-obciazenia-kart-...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:71373213 Odczekaj jakiś czas i spróbuj ponownie. Wyczyść przeglądarkę. Spróbuj kliknąć na liście "inny bank" i zaloguj się do swojego banku.

oznacz moderatorów

Client:71373213
#7 Wielbiciel#

Nie mam jak wyczyścić przeglądarki, samo allegro przekierwowuje mnie na stronę 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:71373213  to skorzystaj z przeglądarki w  trybie incognito

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:71373213 w przypadku przerwania wniosku powinieneś zobaczyć informację, że import danych się nie powiódł. Jeżeli nie dokończysz procesu przekazania danych Allegro Pay nie otrzymało ich z Twojego rachunku. Aby dokończyć aktywację usługi proszę jeszcze raz rozpocznij proces dodatkowego uwierzytelnienia. Nie mam informacji o problemach z tym bankiem, więc spróbuj proszę wyczyścić lub zmienić przeglądarkę zanim przejdziesz do ponownego wypełniania wniosku.  

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kdawid89
#7 Wielbiciel#

Nic w aktywacji nie pisze o logowaniu do banku: "Dane potrzebne do aktywacji Allegro Pay są niezbędne, aby potwierdzić Twoją tożsamość i zweryfikować Cię w bazach zewnętrznych. Ich podanie jest konieczne do zawarcia oraz wykonania umowy o korzystanie z usługi Allegro Pay. Podczas aktywacji usługi możemy poprosić Cię o podanie maksymalnie trzech danych, takich jak PESEL, seria i numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego. Dane powinny być takie same, jak w Twoim dowodzie osobistym. Podaj numer telefonu, którego używasz podczas dwustopniowego logowania do Allegro lub, jeśli nie logujesz się w ten sposób, numer którego najczęściej używasz podczas zakupów na Allegro"

 

 

Dlaczego w takim razie przekierowuje na stronę banku?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kdawid89, logowanie się na koncie bankowym to element procesu dodatkowego uwierzytelnienia. Piszemy o tym tutaj.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów