anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy po zwrocie towaru niespłacona jeszcze kwota pomniejszy się?

MAMY ROZWIĄZANIE!
popomidor
#8 Zapaleniec#

Kupiłam dwie pary butów i opłaciłam przez Allegro Pay, jedne chcę zwrócić. Zastanawiam się czy po zwrocie towaru kwota do spłaty Aleegro Pay pomniejszy się o koszt zwróconego towaru? Czy mimo wszystko powinnam opłacić ze swojego konta całość i poczekać na zwrot pieniędzy od sprzedającego? 

Miłego dnia 😄

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
estaw1
#8 Zapaleniec#

@popomidor Tak, pomniejszy się. Sprzedający po zwrocie butów musi oddać pieniądze do Allegro Pay niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 14 dni. Jeżeli masz termin spłaty zakupów, który nadejdzie przed zwrotem pieniędzy przez sprzedawcę, musisz je spłacić w całości, a potem upomnieć się o zwrot nadpłaty tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391&subjectId=54fc89e8-5...

oznacz moderatorów
estaw1
#8 Zapaleniec#

Miłego dnia 🙂

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@popomidor  jeśli sprzedawca zrobi wszystko w terminie i zwróci pieniądze za pośrednictwem allegro finanse to kwota sama powinna sie pomniejszyć

Natomiast jeśli sprzedawca zwróci Ci wpłate bezposrednio na Twoj rachunek, lub tez termin splaty allegro Pay upłunie zanim sprzedający zwróci wpłate - wówczas sama powinnas spłacic allegro Pay a ewentualna nadpłata zostanie Ci potem zwrócona.

 

oznacz moderatorów