anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy został zaksięgowany zwrot pieniędzy za zwrócony towar do sprzedawcy ,

Client:40208420
#7 Wielbiciel#

29 ,03,2024- zakupiłem na allegro [ wyłącznik, włącznik ] do odkurzacza Elektrolux, który został opłacony z mojego konta Pay. Po otrzymaniu w/w towaru stwierdziłem, że zakup był przez pomyłkę więc odesłałem jako zwrot do sprzedawcy. Sprzedawca przyjął zwrot i odesłał pieniądze na konto Pay. Pytanie moje brzmi- dla czego dostaję wiadomości od pay, że zostały mi 3 dni na opłacenie 60 zł za zakup w/w wyłącznika. Przecież sprzedawca zwrócił pieniądze co jednoznacznie  usuwa moje zadłużenie co do tego zakupu na koncie pay.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Sojiro
#12 Orędownik#

To może jednak nie zwrócił, skąd ta wiedza? Sprzedający tak powiedział? Czy był mail od allegro? 🙂

Dowiedzmy się jak jest @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:40208420
#7 Wielbiciel#

TAK DOSTAŁEM MAILA OD ALLEGRO PAY, ŻE PIENIĄDZE ZOSTAŁY ZWRÓCONE- DLA TEGO NAPISAŁEM TUTAJ BO NIE WIEM GDZIE ZADAĆ TO PYTANIE .MINEŁO JUŻ TROCHĘ CZASU A WCZORAJ DOSTAŁEM SMSA , ŻE POZOSTAŁO MI 3 DNI DO ZAPŁATY NA KONTO PAY ZA TEN PRZEDMIOT

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:40208420 Dopiero jak się zaksięguje na Allegro Pay a jeżeli do czasu terminu spłaty zwrot się nie zaksięguje, masz obowiązek spłaty raty, natomiast nadpłatę możesz wypłacić.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40208420 Cześć. W sprawie Allegro Pay napisz do nas przez formularz i podaj numer zamówienia, o którym mówisz:  https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:40208420
#7 Wielbiciel#

DATA ZGŁOSZENIA I NUMER ZWROTU

30 mar 2024 03:54 19OZ/2024 Włącznik, wyłącznik do odkurzacza Electrolux 

  • Zwrot u sprzedającego
    Od 4 kwi 11:15
  •  
    Zwrot zakończony
    Pełen zwrot pieniędzy

 

oznacz moderatorów