anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w opcji Allegro Protect nie mam możliwości zakupu korzystając z Allegro Pay?

Client:35260526
#7 Wielbiciel#

Dlaczego w opcjo Allegro Protect nie widzę opcji zakupu z Allegro Pay?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:35260526 nie do końca rozumiem. Każdy zakup na Allegro jest objęty Allegro Protect, również taki, który jest opłacony z Allegro Pay.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:35260526
#7 Wielbiciel#

Szukając dzisiaj produktu, widziałem kilka propozycji sprzedaży poszukiwanego przeze mnie artykułu i w żadnym nie było odnośnika do "zapłać z Allegro Play".

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro Protect to ochrona kupujących, każdy zakup przez Allegro jest objęty tą rekompensatą>ochroną, także przez Allegro Pay.

oznacz moderatorów

Client:35260526
#7 Wielbiciel#

Tak jak napisałem wyżej, nie wyświetliła mi sie przy propozycji zakupu opcja "kup z Allegro play".

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:35260526 podaj proszę numer przykładowej oferty. Może jest w kategorii, w której nie można płacić Allegro Pay

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:35260526
#7 Wielbiciel#

Przepraszam, że to tak długo trwało. Teraz nie moge tego znaleźć, a jest tego ponad 100 stron. Co pamiętam -= wiadomość była w Allegro Lokalne i nie było możliwości wrzucenia go do koszyka, no i oczywiscie brakowało opcji "zapłać później" po kliknięciu której jestem przekierowany do Allegro Play.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:35260526 jeśli to było na Allegro Lokalnie to dlatego nie ma takiej możliwości płatności. Allegro Pay jest dostępne tylko na allegro.pl. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:35260526
#7 Wielbiciel#

Rozumiem. I to prawdopodobnie była przyczyna. Dziękuję za wyjaśnienie.

oznacz moderatorów