anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę sprawdzić swoje wpłaty na konto Allegro Pay. Mam problem z anulowanym zakupem.

KROIPKA
#8 Zapaleniec#

Zakupiłam przedmiot o godz. 9:04 po czym go anulowałam o godz. 9:11 (chodziło o sposób dostawy).

Ten sam przedmiot zakupiłam o godz. 9:12 - tutaj widnieje jako do zapłaty All.Pay i to jest w porządku,

natomiast chciałabym sprawdzić czy wpłata za zakup anulowany została zwrócona na moje konto w All.Pay?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KROIPKA czy chodzi o zamówienie nr 0e63eee0-8a49-11ee-bbc8-d99907d46df1? Zostało anulowane, ale do zakupu doszło 23.11.2023 o 22:41 i za to zamówienie sprzedający zwrócił Ci wpłatę. Jeśli chodzi o inne zamówienie to poproszę o jego numer. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

KROIPKA
#8 Zapaleniec#

Zamówienie o które mi chodzi zostało po paru minutach anulowane i nie mam jego numeru (fot. Nr 1). Tego samego dnia, w parę minut po anulowaniu (chodziło o forę dostawy) zamówiłam ten sam żwirek, u tego samego Sprzedającego, który zostal opłacony i odebrany  (fot. Nr 2). Chciałabym doszukać się informacji czy z zamówienia, które zostało anulowane zostały zwrócone środki - i do tej informacji nie mogę dotrzeć.

KROIPKA_0-1701686007738.png

KROIPKA_1-1701686109181.jpeg

 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KROIPKA ok, dziękuje za informację! W tym (anulowanym) zamówieniu, płatność również została anulowana, więc nie masz jej do spłaty w Panelu Allegro Pay. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

KROIPKA
#8 Zapaleniec#

Dziękuję 

oznacz moderatorów