anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę znaleźć rozliczenie na co poszła wpłata z danego dnia?

interfacet
#1 Nowicjusz#

Dzień Dobry,

Szukam rozwiązania żeby znaleźć informację jak i na co została rozliczona wpłata z danego dnia na Allegro Pay.

Nigdzie tego nie mogę znaleźć, a potrzebuję do rozliczeń księgowych.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@interfacet w Panelu Allegro Pay w części "zakupy" > "spłacone zakupy" znajdziesz wszystkie umowy, które zostały już spłacone wraz z datą spłaty. Jeśli nastąpiła zmiana umowy (np. podział na mniejsze spłaty) informacje na ten temat znajdziesz w części ""zmienione umowy", jeśli zakup był spłacany w ramach kilku płatności, zobaczysz też informacje kiedy poszczególne spłaty zostały rozliczone 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

EJ_19
#7 Wielbiciel#

miałam zakup 18 października na 515 pln i miałam to rozłożone na dwie raty z allegro pay, ale nie moge nigdzie znaleźć umowy do tej transakcji możecie prosze pomóc?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EJ_19 wejdź proszę do Panelu Allegro Pay i do zakładki "Zakupy". Tam powinno być to zamówienie. Jeśli go nie znajdziesz, napisz do nas za pomocą tego formularza. Po weryfikacji tożsamości, Doradcy Allegro Pay pomogą rozwiązać ten problem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

EJ_19
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź, niestety od rana juz szukam w tym panelu i niestety nie moge znaleźć. Napisałam już też właśnie maila przez formularz. 

oznacz moderatorów