anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Intrum gnębi mimo braku zaległości na koncie

MAMY ROZWIĄZANIE!
vitara1
#8 Zapaleniec#

Witam.  Od kilku di dzwoni do nas przedstawiciel firmy Intrum.  Prosi o podanie   NIPu firmy  gdyż ma do przekazania poufne  dane. Nie podałem 

Otrzymałem od nich również SMS z żądanie zapłaty  na kwotę  wyższą ( około 40zł)  niż saldo które wynosiło około -270zł powołując się  na numer sprawy  przekazany przez allegro. 

Nie zdarzyło się raczej bym nie płacił dłużej niż 2 góra 3 miesiące. 

Zespół Allegro po moim zgłoszeniu stwierdził, że w mojej sprawie nie toczy się żadne postępowanie. 

Obecnie moje saldo wynosi 0zł a firma Intrum nadal dzwoni. 

Co w tej sprawie można zrobić? 

 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
az1rael
#21 Demiurg#

napisz do zespołu allegro i niech ci na piśmie np mailu potwierdzą że nie masz zadłużenia, następnie wezwij intrum do zaprzestania nękania możesz sobie do tego maila osobnego założyć tylko im nie podawaj więcej danych wrażliwych. Rozmowy nagrywaj masz do tego prawo do ewentualnych celów procesowych. Jak postępować z windykacją polecam kanały na yt akcja windykacja i teraz ja mówię tam momentami genialnie wyjasniają windykację a do tego prawnie masz prawem na lewo kanał w starszych odcinkach na pewno znajdziesz jak postępować. @vitara1 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@vitara1 Cześć. Na koncie, z którego piszesz, nie ma żadnej zaległości. Czy nie masz innych kont, na których mogła powstać zaległość i w tej sprawie się z Tobą kontaktowano? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
vitara1
#8 Zapaleniec#

Cześć.   Posiadam jeszcze konto firmowe ale tam również saldo wynosi 0zł.  

Czy to rzeczywiście  ja  mam się zajmować tą sprawą? Wydaje mi się że  nie wynika ona z mojego błędu.

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@vitara1 Rozumiem, że jest to dla Ciebie niekomfortowa sytuacja, ale powinieneś ją rozwiązać jak najszybciej. Nie wynika ona bowiem z żadnego błędu, tylko z zaległości na jednym z kont. 

Kontaktowano się z Tobą telefonicznie. Pod podanym na koncie numerem telefonu są zarejestrowane 3 konta i na jednym z nich jest blokada sprzedaży za nieopłacone saldo.

Konto z zaległością również jest firmowe. Adres mejlowy tego konta (przyda się do przypomnienia hasła) to hi****mjas***a@gmail.com 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
vitara1
#8 Zapaleniec#

Dziękuję Pani Olu.  Mała podpowiedź a sprawa rozwiązana.   

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Trzeba to wyjaśnić, najlepiej jak Allegro to zrobi ponieważ to oni przekazują wierzytelności do tej firmy!

oznacz moderatorów
GermanMilitaryDe
#9 Pomysłodawca#

@vitara1 udaj się do najbliższej jednostki policji i zgłoś uporczywe nękanie z art. 190a KK i niech sobie wyjaśniają wzajemnie.

oznacz moderatorów