anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dezaktywowac allegro pay

blasznik
#1 Nowicjusz#

chce dezaktywowac allegro pay

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

xyz96
#21 Demiurg#

@blasznik 

12. Czas trwania usługi Allegro Pay

  1. Usługa Allegro Pay będzie świadczona przez czas nieoznaczony.
  2. W każdym czasie możesz wypowiedzieć umowę o korzystanie z usługi Allegro Pay, z 14-dniowym okresem wypowiedzenia. Wypowiedzenia możesz dokonać poprzez złożenie rezygnacji w stosunku do Allegro.pl, z zastrzeżeniem, że rekomendowanym sposobem wypowiedzenia umowy o korzystanie z usługi Allegro Pay jest skorzystanie z Formularza Kontaktowego i wybranie tematu: „Rezygnacja”.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-uslugi-allegro-pay-lD8OAPk4Lu6

Swoją rezygnację możesz wysłać tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=aa176d43-7589-4742-8820-c77623a173a5

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@blasznik, zachęcam Cię do ponownego rozważenia swojej decyzji. 🙂 Dodam, że nie musisz korzystać z przyznanych środków, a posiadanie limitu nic nie kosztuje. Sama rezygnacja sprawi, że nie uruchomisz tej usługi ponownie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

krzysiekgt1
#7 Wielbiciel#

Bardzo dobrze, że nie da się tego uruchomić ponownie po zamknięciu. Podczas gdy allegro pay jest uruchomione i spłacone to ustawia się domyślnie przy zakupach w aplikacji mobilnej i łatwo się pomylić i znów coś kupić przez allegro pay. Później problem żeby znów oddać kasę i płacić prowizję we własnym banku.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krzysiekgt1 za terminowo spłacone zakupy z Allegro Pay (które nie były rozłożone na więcej spłat) nie jest pobierana dodatkowa prowizja. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jaskmaster
#7 Wielbiciel#

Mam taką zasadę ze nie kupuje jak nie mam pieniędzy,a tym bardziej nie kupuje na raty proszę bardzo o wyłączenie usługi allegro Pay,z góry dziękuję i przepraszam za kłopot

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jaskmaster, posiadanie limitu nic nie kosztuje. 🙂 Natomiast zawsze możesz wypowiedzieć umowę o korzystanie z usługi Allegro Pay. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami przez ten formularz.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Q-boss
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, czy samo posiadanie aktywnego Allegro Pay (bez dokonania żadnego zakupu) ma wpływ na scoring w BIKu, podobnie jak posiadanie karty kredytowej?

oznacz moderatorów

OskiGames
#2 Obserwator#

Czy ma wpływ na scoring to nie wiem ale mi się wpisało do BIKu, że mam swoje środki w Allegro Pay, mimo że z tego co wyczytałem w FAQ nie powinno tego być.. Dlatego finalnie rezygnuję z tego.

oznacz moderatorów

sgosia1
#1 Nowicjusz#

Czyli jeśli zrezygnuję raz z allegro pay, to już nie będzie można nigdy tego aktywować? 🙂

oznacz moderatorów

surecc
#8 Zapaleniec#

Witam, dlaczego nie mogę zapłacić normalnie, a muszę zgodzić się na allegropay, bo nie ma innej opcji na akucji? Czy jest opcja, żeby z tego nie korzystać? MAciek

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@surecc Oczywiście, że nie musisz korzystać z Allegro Pay. Dodaj oferty do koszyka, a następnie stamtąd przejdź do formularza dostawy i płatności. Będziesz mógł wybrać różne metody płatności (np. płatność kartą, przelewem, BLIKiem). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

EcePeCet
#1 Nowicjusz#

To się nadaje do UOKiK, samowolna aktywacja i pobieranie opłat jak w jakiś subskrypcjach/automatycznie włączanych płatnych usługach operatorów komórkowych bez zgody użytkownika gdzie rezygnacja wymaga jego interwencji

oznacz moderatorów

Realunreal
#1 Nowicjusz#

Dzisiaj dostałem alert z BIKu, że mam jakieś kredyty z odroczoną spłatą. Nigdy więcej allegro pay.

oznacz moderatorów

sot_pl
#7 Wielbiciel#

Tu dużo rzeczy nadaje się do UOKiK tylko ludzie płacą za wszystkie dodatki i nic z tym nie robią.

oznacz moderatorów