anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę odzyskć przełew z powrotem na Pay po dokonanym przelewie

Client:57011949
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem piłę i pobrano mi pieniądze z pay jak mogę je odzyskać po rezygnacji z zakupu 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:57011949 Kupiłeś towar płacąc przez Allegro Pay? 

Po rezygnacji z zakupu, sprzedawca musi niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 14 dni oddać pieniądze do Allegro Pay. Wtedy Twoja spłata przestanie być wymagana. Dopilnuj, aby sprzedawca oddał pieniądze. Gdy odda, otrzymasz maila od Allegro. 

Spłaciłeś już ten zakup? Wtedy po zwrocie wpłaty przez sprzedawcę, Allegro Pay odda Ci nadpłatę w ciągu pięciu dni.

Zawsze pisz dokładnie, krok po kroku, jaki masz problem, bo czasem trudno zrozumieć. 

oznacz moderatorów

Client:57011949
#7 Wielbiciel#

Przelałem całość kwoty jako pierwszą ratę i zrezygnowałem z zakupu i stąd moje pytanie czy pieniądze wrócą na Pay 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:57011949 Tak, po Twoje rezygnacji pieniądze wrócą na Pay. Jeśli spłaciłeś zakup i sprzedawca po Twojej rezygnacji odda wpłatę, będziesz miał nadpłatę z Pay, która powinna być Ci zwrócona na konto po pięciu dniach. Jeżeli nie zostanie zwrócona, a tak się może zdarzyć, napisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391&subjectId=54fc89e8-5...

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Sprzedawca zwróci do dwóch tygodni, jeśli anulowałeś zamówienie, albo odstapileś od umowy, o konkretny termin zapytaj sprzedawcę.

oznacz moderatorów

Client:57011949
#7 Wielbiciel#

dziękuję 

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:57011949 sprzedawca Ci odda ma na to max. 14 dni .

oznacz moderatorów

Client:57011949
#7 Wielbiciel#

dziękuję 

oznacz moderatorów