anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę spłacić z jednej umowy kilka rat ?

MartynaD23
#7 Wielbiciel#

Jak mogę spłacić z jednej umowy kilka rat ? Spłaciłam jedną a chciałabym spłacić 6 rat. Po spłaceniu jednej nie mam takiej możliwości ( nie widać tego przycisku - "SPŁAĆ")  a klikając w zakupy pojawia się - TWOJE BIEŻĄCE SPŁATY SĄ ROZLICZONE.  Ktoś wie jak to zrobić?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Bo w panelu się nie da, chcesz spłacić całość to je zsumuj i zapałać na konto które masz w umowie na mailu.

oznacz moderatorów

MartynaD23
#7 Wielbiciel#

A nie wiesz ile czasu rozliczają w banku taka wpłatę ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Najlepiej po wpłacie wysłać taką wpłatę tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e będzie szybciej.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

 Kwota rozliczana jest w ciągu 3 dni roboczych od wpłaty będziesz widziała informację w sekcji Historia po wejściu w ten zakup w panelu Allegro Pay). Otrzymasz również zaktualizowany harmonogram

oznacz moderatorów

MartynaD23
#7 Wielbiciel#

Pewnie nie ma to znaczenia jak zapłacę przelewem natychmiastowym , i tak będzie w ciągu 3 dni rozliczona ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ma znaczenie, bo jakby tradycyjnym to jeszcze dłużej. Prześlij potwierdzenie bo jak płacisz poza panelem to twojej wpłaty allegro nie widzi.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Napisałem w ciągu 3 dni , może być też rozliczona po zaksięgowaniu się wpłaty czyli odrazu, wszystko zależy od banku.

Przelew tradycyjny może też zaksięgować się w ciągu 1 dnia

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tradycyjny w 1dniu i znikną raty w panelu Pay? oby> optymista.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Tak , czasami robię przelew tradycyjny, i księguje się w ten sam dzień 

oznacz moderatorów