anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak mogę zasięgnąć informacji o zakupie którego nie dostałem

Malgorzata011965
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry.
1 maja tego roku dokonałem zakupu. Przelew zrobiłem, ale nie dostałem żadnej informacji o procesie wysyłki. Cisza. Posiadam potwierdzenie wpłaty i tytuł przelewu. PayPro S A. Na rachunek 24 1240 6292 1111 0011 1444 0636 PKO Warszawa 01.05.2023 r. Tytułem: P24-KOF-J9H-Z2G Allegro d447179-efe - wpłynęło 16,89zł za etui do Smasung Galaxy m31S
Zwykle przy zakupie otrzymuję potwierdzenie transakcji niemal w tej samej chwili. W tym przypadku kompletna cisza. Nie ma pieniędzy, nie ma towaru i nie ma informacji

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

komis-bell
#21 Demiurg#

W zakładce MOJE ZAKUPY, w szczegółach zakupu - jaki jest status płatności?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Malgorzata011965 Cześć. 🙂 Czy nie byłaś zalogowana na jakimś innym koncie niż to, z którego teraz piszesz? Prześlij proszę potwierdzenie przelewu przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt, pomożemy Ci 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Annaaa26
#2 Obserwator#

Pani Małgosiu, czy udało się pani rozwiązać problem? Mam na swoim koncie bankowym pobrane pieniądze dokładnie z tego konta, które pani podała i nie wiem za co, bo żadnej transakcji nie robiłam. Jak się nazywa firma przypisana do tego konta bankowego? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Annaaa26 prześlij proszę potwierdzenie przelewu za pomocą formularza, sprawdzimy to i pomożemy 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Annaaa26
#2 Obserwator#

@la_nika nie wiem czy mi Pani pomoże, bo nie jestem pewna czy ta transakcja była przeprowadzona na allegro. Wyświetlał się właśnie ten numer konta, ale wychodzi na to, że to ogólny numer dla polskich płatności. Dzwoniłam też do PayPro i też mi nie pomogli. 

oznacz moderatorów