anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprawdzić, czy ze wszystkich zwrotów sprzedawcy zwrócili mi pieniądze?

vector18
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Jak mam sprawdzić czy ze wszystkich zwrotów sprzedawcy zwrócili mi pieniądze. Zakupy były dokonywane przy płatności allegro Pay. Zwroty powinny trafić na konto allegro.

Allegro przy 80 transakcjach umywa ręce. Nie jest wstanie sprawdzić który sprzedawca dokonał zwrotu pieniędzy a który nie.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

vector18 nooooo.... gratuluję , ileż zwtotów trzeba  robić żeby nie dało się tego ogarnąć , pomyśl z deka o naszej MATCE ZIEMI i pracy sprzedawców .Brawo Allegro !.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#15 Entuzjasta#

Czy ty aby nie kupujesz dla zabawy? Przez 20 lat zrobiłem ich tylko kilka a ty nie możesz się połapać na bieżąco to wcale się nie dziwię że nawet allegro od tego umywa ręce .Pomyśl też ile sprzedawcy mają dodatkowej ,niepotrzebnej roboty i ile przez to tracą.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Uważam, że Allegro powinno płacić do EU jakąś opłatę za zanieczyszczanie środowiska, jeśli pozwala swoimi klientom wozić paczki w te i we wte za darmo. Myślę że parcypacja w kosztach zwrotu client:numer ograniczyła by tę skalę zatruwania ziemi do minimum, a przynajmniej do zastanowieniach się. Bo jeśli klient miałby zgodnie z ustawą pokryć te koszty, wówczas bardziej by zastanowił nad się zakupem.

Wydaje mi się, że Allegro nie przewidziało konsekwencji tego programu i nie wzięło po uwagę cwaniaka Polaka. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

TATLOK Pokrywanie w całości kosztu zwrotu po mojemu nie jest dobrym pomysłem , ale wprowadzenie opłaty recyklingowej o symbolicznej wartości /1-2 zł / zdecydowanie ograniczyłoby zakupy dla zabawy .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@vector18 Nie przejmuj się głosami sprzedawców powyżej. Ustawodawca dał Ci prawo do zwrotu, więc możesz z niego korzystać bez ograniczeń. Niestety nie ma na Allegro takiego filtrowania, trzeba to sprawdzać samodzielnie. Po zwrocie wpłaty otrzymujesz powiadomienie e-mail od Allegro o zwrocie pieniędzy, więc taki zwrot powinien być widoczny w panelu Allegro Pay w ciągu 3 dni roboczych, ponieważ tyle czasu trwa przekazywanie środków.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

BRAWO ! xyz96 to jest rozwiązanie !!!!

oznacz moderatorów