anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy otrzymam zwrot za anulowany zakup?

boz11
#7 Wielbiciel#

Witam, w dalszym ciągu nie nam zwrotu mojej nadpłaty za anulowane zakupy. 1pazdziernka kupiłam 3 razy po jednym opakowaniu osuszaczy. Dwa zakupy od razu anulowałam. A za trzeci zakup zrobiłam bezpośredni przelew z mojego konta. Po pewnym czasie dostałam od allegro Pay monitorowania o spłacie, co też zrobiłam w wysokości 119,90.Czyli za jedno opakowanie osuszaczy zapłaciłam tak jak za trzy. W dniu dzisiejszym dostałam zwrot od allegro pay w kwocie 59,90. Kto zwróci mi za nadpłate niby trzeciego opakowania. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@boz11 Sprzedawca oddał do Allegro Pay 119 zł, czy 59 zł? Masz powiadomienie mailowe od Allegro ze zwróconą przez sprzedającego kwotą. Jeśli sprzedawca nie oddał całości, musisz przypilnować aby oddał. Jeśli oddał całość, a Allegro Pay zwróciło Ci tylko część środków, pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391&subjectId=54fc89e8-5...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@boz11 w Twoich zakupach są trzy takie zamówienia.
Dwa anulowane opłacone z Allegro Pay i za nie sprzedający zwrócił środki (zwrócił dwa razy 59,90 zł, więc wszystko się zgadza), które powinny zwiększyć Twój limit dostępny w usłudze. 
Widzę, że prowadziliśmy wymianę e-maili i pytaliśmy o numer konta do wypłaty nadpłaty, która zostanie zaksięgowana na Twoim koncie w ciągu 5 dni roboczych (licząc od 5.11.2021). 
Rozumiem, że ten zwrot zaksięgował się dziś i otrzymałaś tylko 59,90 zł?
Napisz proszę w sprawie nr.18458353, że nadpłata była wyższa, niż środki które otrzymałaś. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów