anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłam smartwatcha w sprzedaży ratalnej. Allegro odesłano mnie przez PayU ,tam złożyłam i dostałam

gabami27
#1 Nowicjusz#

Kupiłam smartwatcha, Allegro odesłano mnie poprzez Payu do Santander Bank, który udzielił mi kredytu. Problem jest taki, że ani ja ani Sprzedający nie widzi tego zakupu w swoich panelach. Co mam robić? Kto w tej sytuacji dostaje pieniądze (ja na konto i płacę Sprzedającemu za przedmiot?) czy Allegro robi w ramach sprzedaży ratalnej. A może to jest oszustwo?? Bank który udzielił mi kredytu nie wymagał weryfikacji poprzez zrobienie przelewu! Pierwszy raz mam taką sytuację.. kiedyś już kupowałam na raty o nie było takiego problemu, nigdzie nie byłam przekierowywana tylko od razu miałam info, że są raty Sprzedawca dostał pieniądze i od razu wysyłał towar. A TERAZ?? Co mam robić?? Proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@gabami27 płatność za ten zakup jest poprawnie zakończona, a raty przyznane, więc powinnaś znaleźć szczegóły tego zamówienia w tej zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ty nie widzisz zakupu? jak śrdoki trafiły do sprzedającego to zakup musiał trafić do zakładki " Moje zakupy"

oznacz moderatorów