anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupon promocyjny 50 zł przy zamówieniu kilku sztuk powyżej 30 zł

MAMY ROZWIĄZANIE!
Jalulek
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś wie czy kupon promocyjny 50 zł przysługuje jeśli jest dokonany zakup przez allegro pay za 2 sztuki produktu po ponad 15 zł każdy z kategorii Suplementy i odżywki ? (suma za dwie powyżej 30 zł nie licząc wysyłki oczywiście w jednorazowej transakcji). Czy tylko zakup jednego produktu musi być powyżej 30?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Przy zakupie na raty? to się nie uda.

oznacz moderatorów
Jalulek
#7 Wielbiciel#

W regulaminie piszę że aby otrzymać kupon należy dokonać transakcji za minimum 30 zł i wykorzystać płatność allegro pay. Nie wiem tylko czy słowo transakcja za 30 zł dotyczy jednego produktu czy w jednej transakcji mogą być np. 2 produkty po 16 zł

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Jalulek czy mogę poprosić Cię o wskazanie o jakiej promocji piszesz? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Jalulek to przeczytam za Ciebie bo tam wszystko jest opisane 😄 najważniejsze Ci przekopiuje 😉

  1. Kupony Promocyjne należne Uczestnikom w związku z udziałem w Promocji zostaną przyznane do Konta Uczestnika po upływie 2 dni roboczych od spełnienia przez Uczestnika warunków Promocji i mogą być wykorzystane niezwłocznie po ich otrzymaniu, nie później jednak niż w terminie 30 dni od dnia przyznania Kuponu Promocyjnego. Niewykorzystane Kupony Promocyjne przepadają.
  2. Kupon Promocyjny może być wykorzystany wielokrotnie, aż do wyczerpania pełnej wartości wskazanej na Kuponie, wyłącznie przy zakupie, w którym Uczestnik doda Towar do koszyka.
  3. Kupon Promocyjny nie może być wykorzystany do pokrycia kosztów przesyłki Towaru oraz przy wyborze opcji płatności przy odbiorze.
  4. Kupon Promocyjny można wykorzystać wyłącznie przy zapłacie z wykorzystaniem tzw. szybkich płatności w ramach Allegro, z wyłączeniem Allegro Pay, Allegro Pay Business oraz Raty PayU.

 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Jalulek
#7 Wielbiciel#

@kostas11  napisał(a):

@Jalulek to przeczytam za Ciebie bo tam wszystko jest opisane 😄 najważniejsze Ci przekopiuje 😉

  1. Kupony Promocyjne należne Uczestnikom w związku z udziałem w Promocji zostaną przyznane do Konta Uczestnika po upływie 2 dni roboczych od spełnienia przez Uczestnika warunków Promocji i mogą być wykorzystane niezwłocznie po ich otrzymaniu, nie później jednak niż w terminie 30 dni od dnia przyznania Kuponu Promocyjnego. Niewykorzystane Kupony Promocyjne przepadają.
  2. Kupon Promocyjny może być wykorzystany wielokrotnie, aż do wyczerpania pełnej wartości wskazanej na Kuponie, wyłącznie przy zakupie, w którym Uczestnik doda Towar do koszyka.
  3. Kupon Promocyjny nie może być wykorzystany do pokrycia kosztów przesyłki Towaru oraz przy wyborze opcji płatności przy odbiorze.
  4. Kupon Promocyjny można wykorzystać wyłącznie przy zapłacie z wykorzystaniem tzw. szybkich płatności w ramach Allegro, z wyłączeniem Allegro Pay, Allegro Pay Business oraz Raty PayU.

 

Ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie. zapytałem czy słowo transakcja dotyczy zakupu produktu za 30 zł, czy mogą być np. 3 te same produkty po 10 zł aby załapać się na kupon. Chodzi o treść: "w Okresie trwania Promocji zrealizować Transakcję na Allegro o minimalnej wartości 30 zł (bez kosztów dostawy), przy płatności za pomocą Allegro Pay."


 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Jalulek chodzi o jedną transakcję, czyli możesz w ramach jednego zamówienia (jednej płatności) kupić np. dwa produkty po 15 zł 🙂 Jeśli spełnisz pozostałe warunki promocji, monety zostaną przyznane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Jalulek
#7 Wielbiciel#

OK, dziękuje, o to mi chodziło

oznacz moderatorów