anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupując na raty Smartney poprowadził mnie tak, aby podać login i hasło do swojego banku.

MAMY ROZWIĄZANIE!
domex7
#2 Obserwator#

kupując na raty smartney poprowadził mnie tak aby podać login i hasło do swojego banku ,jest to dla mnie nie zrozumiałe 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Niezrozumiałe? To jest bardzo podejrzane. 

oznacz moderatorów
silvi100
#7 Wielbiciel#

Nic w tym podejrzanego nie ma. Brałam nie raz na raty przez smartney i tak wyglada weryfikacja. Na jakiej podstawie maja udzielić rat ? Na piękne oczy?

oznacz moderatorów
domex7
#2 Obserwator#

oczywiście że nie na piękne oczy ale raczej nie poprzez dostęp do konta

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@domex7 Cześć. Nigdy nie podawaj swojego hasła do banku. Jeśli to zrobiłeś, koniecznie je zmień lub zadzwoń do swojego banku i poinformuj o zaistniałej sytuacji. Polecam też skontaktować się bezpośrednio ze Smartney: https://www.smartney.pl/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
domex7
#2 Obserwator#

ale to wszystko się działo na platformie allegro , nie udzielono mi kredytu w jednym z banków współpracujących z allegro i dostałem propozycję smartneya poprzez wniosek online

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@domex7 W jaki sposób otrzymałeś propozycję Smartney przez wniosek? 

PayU S.A współpracuje z: Alior Bank S.A., mBank S.A., AS INBANK, Santander Consumer Bank S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., Smartney Sp. z o.o.

Mimo wszystko nikt nie poprosi Cię o hasło do banku. Przeskanuj komputer programem antywirusowym. Widzę również, że Twój wniosek o raty ma status: weryfikowany. Zaczekaj proszę na decyzję z banku. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
domex7
#2 Obserwator#

oczywiście nie doszło do transakcji bo nie podałem tych informacji

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@domex7 to złóż skargę na tego pracownika 😆 a poza tym chyba "da się" nie udziela rat na allegro

oznacz moderatorów