anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie da sie splacic allegro pay !!!

BRATEXXX
#8 Zapaleniec#

Nie mogę spłacić allegro pay.

Wcześniej normalnie wszystko działało. 

Wybieram spłatę po przez mBank i cała akcja zatrzymuje się po wpisaniu kodu potwierdzajacego z banku. Zaczyna mielić kółeczko,  że czeka na potwierdzenie  płatności, czy coś w ten deseń.

Odinstalowywałem i na nowo instalowałem aplikacje allegro, przeglądarki, czyściłem dane, itp, itd... bez zmian.

W czym jest problem???

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Piszą o problemach z aplikacją a próbujesz wejść przez przeglądarkę?

oznacz moderatorów

BRATEXXX
#8 Zapaleniec#

zobaczę później na kompie przez przeglądarkę...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BRATEXXX być może jest to problem po stronie banku. Spróbuj proszę zapłacić inną metodą płatności, a jeśli to nie pomoże to skontaktuj się z supportem mBank.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

BRATEXXX
#8 Zapaleniec#

wydaje mi się,  że z bankom wszystko ok, bo pozostałe płatności zrobiłem i robię bez problemu...

oznacz moderatorów

BRATEXXX
#8 Zapaleniec#

raczej jest problem po stronie allegro, bo teraz robiłem spłatę przez przeglądarkę,  nie przez aplikację i przeszła platnosc ale nie mam żadnego potwierdzenie z allegro i w allegro pay dalej jest nie spłacone. Kolejna rzecz, to że przed chwilą  przez aplikację zrobiłem zakup bez allegro pay, platnosc mBankiem i przeszło normalnie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BRATEXXX Rozumiem, prześlij nam proszę potwierdzenie tej płatności przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt. Sprawdzimy to. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BRATEXXX
#8 Zapaleniec#

Jeden wielki bałagan. Niby platnosc przeszla ale nie bylo potwierdzenia. Dzwoniłem do banku, oczywiście twierdzą,  że wszystko u nich ok. Tylko dziwne, że nie ma w historii płatności. W końcu zrobiłem platnosc z innego banku i przeszło od razu. Ten mbank , to dziadostwo, sami nie wiedzą co się u nich dzieje. Można zamknąć temat. Dziękuję & Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów