anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie dbanie o klientów

mlody554
#8 Zapaleniec#

[edycja] płacę na Allegro Pay zawsze przed terminem a oni zmniejszają mi limit o 1500 zł Zamawiam produkt płacę gotówką w czwartek a termin odbioru dostaję na środę [edycja] od kiedy to na wysyłkę czeka się prawie tydzień

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@mlody554 zmieniła się ustawa 18 maja i był ponowna weryfikacja i aktualizacja Pay 

A co kupując nie widziałeś jaki jest czas wysyłki, nie każdy sprzedawca realizuje od ręki wysyłki 😞 po drugie to jest przewidywana dostawa i zależy od przewoźników 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mlody554
#8 Zapaleniec#

Niestety teraz większość sprzedajacych towar daje takie terminy to jakaś Parodia

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mlody554 podaj przykładową ofertę, może źle patrzysz ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mlody554
#8 Zapaleniec#

Nie chce mi się pisać z Debilami 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Jeśli uważasz sprzedawców za "Debilów" to sam jesteś tylko o 1 krok do przodu, czyli "Debil+".

Gdybyś nie był "Debilem+", to wiedziałbyś, że terminy dostaw podaje Allegro w/g swoich algorytmów (jeśli rozumiesz słowo "algorytmy"). Sprzedawca może jedynie podać termin wysyłki, a resztę pokazuje Allegro - to do nich miej pretensje. 

Ja mam ustawiony czas wysyłki na 2 dni (robocze), często wysyłam nawet w dniu zakupu - lecz termin dostawy może być widoczny nawet 5 dni roboczych lub więcej. 

"Ogarnij" się człowieku - jak masz obiekcje odnośnie czasu dostawy - pisz do sprzedawcy, żeby się upewnić, gdyż nawet opcja "zakup do godz. np. 14:00 - dostawa jutro" - nie są prawdziwe. 

A jak Allegro Pay zmniejszyło Ci limit - to pisz do nich. Widocznie nie dokonujesz zakupów w wysokich kwotach.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

ano czeka się, jeśli sprzedający taki termin ustawia w terminach wysyłki. ma do tego prawo - duże obłożenie zamówieniami albo praca w dropshippingu. Trzeba sprawdzac i kupowac tanm gdzie wysyłają szybciej zamiast narzekać

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mlody554 To nie ma wpływu na to czy spłacasz czy nie, wszystkim teraz od nowa ustalają nowe limity.

oznacz moderatorów