anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę aktywować Allegro Pay.

Monolithus
#7 Wielbiciel#

Rozmawiałem już z Allegro, rozmawiałem z Kontomatikiem, każdy przerzuca winę na siebie a ja jedyne co mam, to że Kontomatik zablokował mi możliwość aktywowania Allegro Pay. Nigdy nie mogłem tej usługi aktywować i walczę z tym od czasu do czasu jakiś rok. I nie mogę się dosłownie od nikogo dowiedzieć dlaczego. Często korzystałem z PayPo a teraz zabrano mi taką możliwość. Jak to rozwiązać?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Może gdzieś wisisz z jaką zaległością, oni wszystko sprawdzają, ale tylko możesz zasięgnąć jeżyka tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc&subjectId=4a9d8d9d-6...

oznacz moderatorów

Monolithus
#7 Wielbiciel#

Nie ma szans, wszystko zawsze było spłacane na czas, a z reguły to w ogóle spłacałem wszystko po jakimś tygodniu w całości czy coś. Dlatego tym bardziej się dziwię, że Allegro nie chce mi pomóc i że nie chcą moich pieniędzy, bo zrealizowałbym z tą usługą więcej zakupów. Po kontakcie z Allegro już dostałem informację, że oni to nic nie wiedzą i że mam się odezwać do Kontomatika. Odpowiedź z Kontomatika:

"Niestety ponieważ proces przebiega automatycznie, konkretne przyczyny "zablokowania aktywacji" możemy poznać dopiero, gdy Partner zwróci się do nas bezpośrednio przekazując szczegóły dotyczące tego konkretnego zapytania o dane (w tym wypadku Pana dane). Dlatego prosimy o ponowny kontakt z Allegro, celem uzyskania ww. szczegółów niezbędnych do analizy Pana zgłoszenia."

 

I następnie odpowiedź od Allegro:

"Na podstawie danych pozyskanych z Kontomatik UAB i wewnętrznych procesów weryfikacyjnych nie jesteśmy w stanie udostępnić Panu na ten moment usługi Allegro Pay. "

 

Nic mi to nie mówi 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

My także nie jesteśmy Ci pomóc, oni sprawdzają historię kredytowe zewnętrzne, może w przeszłości im podpadłeś, ale zapytajmy jeszcze moderację, ciekawe czy coś powiedzą czy się wywiną: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów

Monolithus
#7 Wielbiciel#

A w życiu, żadnych problemów nigdy ze spłacaniem nie było. Podejrzewam, że mają bałagan aktywacyjny i się obie strony nie mogą dogadać i mają gdzieś takie pojedyncze przypadki jak ja. Pamiętam, że przy próbie aktywacji błąd wyskoczył mi w zasadzie momentalnie, nie kojarzę jakiejś weryfikacji wewnątrzbankowek czy w ogóle jakiegoś oczekiwania. Po prostu kliknąłem na "aktywuj" i dostałem okienko o blokadzie.

oznacz moderatorów