anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem monet po aktywacji

Client:50283236
#7 Wielbiciel#

Witam. Jakiś czas temu aktywowałem Allegro pay. Niestety nie otrzymałem żadnej monety z tego tytułu. Kiedy aktywowałem tą usługę było napisane, że trwa promocja, która gwarantuje 50monet za aktywacje usługi.

Nie ukrywam, że te monety mnie zachęciły do aktywacji tej usługi i czuję się trochę oszukany.

 

Czy ktoś ma podobny problem?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Tam zawsze jest jakiś warunek żeby je otrzymać, ale monety należy odebrać samemu. Jeżeli uważasz że ich nie masz to pytaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

Zgarnij do 50 monet z Allegro Pay
Jak otrzymać 50 monet za aktywację i pierwszą transakcję z Allegro Pay?

1. Kliknij “Przejdź do Aktywacji”.

2. Aktywuj Allegro Pay w kilka minut. Za darmo. Dzięki natychmiastowej decyzji jakimi środkami możesz dysponować jesteś w stanie od razu użyć Allegro Pay.

3. Opłać transakcję na Allegro o minimalnej wartości 30 zł (bez kosztów dostawy), przy płatności za pomocą Allegro Pay.

4. Monety będą dostępne do odbioru w ciągu 2 dni roboczych i możesz je odebrać w ciągu 7 dni od aktywacji Allegro Pay, przechodząc na Allegro.pl do zakładki Monety, gdzie kliknij w [Odbierz].

5. Na Twoje konto w Allegro wpadnie 50 Monet.
Promocja trwa od 06.09.2021 do 19.09.2021 lub do wyczerpania puli 2 000 000 Monet promocyjnych.

Dzięki Monetom kupujesz taniej. 50 Monet, jakie możesz otrzymać z tej promocji, obniży Twoje kolejne zakupy o 50 zł

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:50283236 

Jak otrzymać 50 monet za aktywację i pierwszą transakcję z Allegro Pay?

1. Kliknij “Przejdź do Aktywacji”.
2. Aktywuj Allegro Pay w kilka minut. Za darmo. Dzięki natychmiastowej decyzji jakimi środkami możesz dysponować jesteś w stanie od razu użyć Allegro Pay.
3. Opłać transakcję na Allegro o minimalnej wartości 30 zł (bez kosztów dostawy), przy płatności za pomocą Allegro Pay.
4. Monety będą dostępne do odbioru w ciągu 2 dni roboczych i możesz je odebrać w ciągu 7 dni od aktywacji Allegro Pay, przechodząc na Allegro.pl do zakładki Monety, gdzie kliknij w [Odbierz].
4. Na Twoje konto w Allegro wpadnie 50 Monet.

Promocja trwa od 06.09.2021 do 19.09.2021 lub do wyczerpania puli 2 000 000 Monet promocyjnych.

Dzięki Monetom kupujesz taniej. 50 Monet, jakie możesz otrzymać z tej promocji, obniży Twoje kolejne zakupy o 50 zł!

https://allegro.pl/kampania/monety/promocje

oznacz moderatorów