anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O co tu chodzi ?

InkaDo
#9 Pomysłodawca#

Witam , zapytałam o zmianę konta bankowego na ktore jesli chcialabym ewentualnie splacic szybciej raty , dostalam taka odpowiedz , nie wiem o co chodzi . Ktoś pomoże ?    

IMG_3128.png

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

Obrazka nie widzimy, nr konta do wcześniejszych spłat masz w panelu Allegro Pay oraz na mailu na umowie.

oznacz moderatorów

InkaDo
#9 Pomysłodawca#

image-18-05-23-06-39.jpeg

oznacz moderatorów

InkaDo
#9 Pomysłodawca#

Umowę zawarłam 16 kwietnia , na maila dostałam wtedy rachunek do spłaty w PKO ,  wczoraj wpłaciłam pierwszą ratę w panelu allegro pay . Dostałam info że zmienił się administrator mojego długu w allegro pay na Aion i zapytałam czy teraz jeśli chciałąbym spłacić szybciej dług to gdzie mam go spłacić . Dostałam odpowiedx że , , 

 Dzień dobry.

Spłata zaległości z umów objętych sprzedażą wierzytelności nie jest możliwa w panelu Allegro Pay. Informacje o aktualnym stanie zadłużenia oraz rachunku do spłaty znajdzie Pani w komunikacji przekazywanej bezpośrednio od nowego administratora. 

Ze względu na cesję wierzytelności, Pani umowa Allegro Pay nie jest już obsługiwana w panelu Allegro Pay. Nie raportujemy Pani spłat i nie wyświetlamy ich w historii umowy. Zmienia się również sposób ich spłacania - można dokonywać spłaty wyłącznie na konto wskazane przez nowego administratora, opcja spłaty w panelu nie jest już dostępna. Wszelkie zapytania związane z Umowami Allegro Pay na których wierzytelność została przeniesiona na Cesjonariusza, proszę kierować do nowego administratora. 

Dane kontaktowe: Intrum Sp. z o.o., ul. Węglowa 5, 15-121 Białystok, e-mail: pd.kontakt@intrum.pl, tel. 22 576 60 03.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@InkaDo  Jeśli chcesz uzyskać informacje o numerze konta do spłat, to skontaktuj się bezpośrednio z Intrum. Dane kontaktowe otrzymałaś w wiadomości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

InkaDo
#9 Pomysłodawca#

Wczoraj dokładnie prześledziłam umowę , nadal mam konto do spłaty pekao sa , to samo które dostałam w mailu po dokonaniu transakcji allegro pay . Spłaciłam pierwszą ratę przedwczoraj normalnie w panelu allegro pay , więc dlaczego w mailu napisano mi że allegro pay już nie obsługuje mojego długu ?????

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@InkaDo Żeby udzielić Ci dokładnych informacji o Twoim koncie Allegro Pay potrzebna jest weryfikacja Twojej tożsamości, dlatego napisz do nas na czacie lub umów rozmowę telefoniczną tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bo oni coś zamieszali z Allegro Pay po 18.05 (przeciwdziałania lichwie) i pewnie nie wszystko mówią i piszą.

oznacz moderatorów

InkaDo
#9 Pomysłodawca#

Zeszła mi opłata normalnie , ale jestem w szoku zamieszaniem i nieprofesjonalizmem , co będzie jak się okaże że spłacam na nieodpowiedni rachunek ??????

oznacz moderatorów

InkaDo
#9 Pomysłodawca#

Czyżby Allegro handlowało naszymi długami > ? Co chwilę zmienia się administrator długu .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nikt Ci tu nie udzieli "szczerej" odpowiedzi, dlatego Ja unikam takich rzeczy.😐

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@InkaDo  Intrum to zdaje sie firma windykacyjna oraz skupujaca przeterminowane długi. Wiec musisz sprawdzić czy swoje zaobowiązania spłacałaś terminowo ( nie wiem jakie sa warunki bo nie korzystam z takcich rzeczy).

Jeśłi nie spłaciłaś zadłuzenia terminowo niewykluczone że allegro po prostu sprzedało Twój dług lub zleciło windykacje. Osobiście sugeruje jak najszybsze wyjasnienie sprawy ponieważ odsetki i koszty w takich firmach bywaja bolesne.

Tak myslle na podstawie informacji które tutaj podałaś.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@InkaDo Szczegóły uzyskasz po kontakcie przez formularz, ale niektóre umowy (ze względu na opóźnienia w spłacie) mogą zostać przeniesione cesją do Intrum. Oznacza to, że Intrum przejmie należności Umów Allegro Pay i zostanie administratorem danych osobowych.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

InkaDo
#9 Pomysłodawca#

Wszystko mam w terminie i zawsze miałam . 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Jak miałaś i masz w terminie to sprawdź BIK. Ze "zdolnościami" Allegro licho wie co mogło się stać...

oznacz moderatorów