anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Omyłkowy zwrot pieniędzy.

grzesiek750
#7 Wielbiciel#

Kupiłem przedmiot za pomocą Allegro Pay na 5 spłat. Sprzedający wysłał mi ten przedmiot, ale przez przypadek wysłał mi inną paczkę, która nie miała być do mnie. Więc napisałem do nich i wysłali mi wiadomość jak dokonać zwrotu tej drugiej paczki. Zrobiłem wszystko tak jak było tam napisane. A przed chwilą dostałem zwrot środku na saldo Allegro Pay. Jak teraz cofnąć ten zwrot pięniędzy do sprzedającego a ja żebym dalej miał ten przedmiot do spłaty w pięciu ratach ?  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@grzesiek750 Przykro mi, ale nie ma możliwości, by "cofnąć środki do sprzedającego". Konieczne będzie złożenie nowego zamówienia. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

grzesiek750
#7 Wielbiciel#

Allegro niech zrobi przelew do sprzedającego, a mi niech zmienią harmonogram spłat. Nowego zamówienia nie da się złożyć, bo tej aukcji już nie ma. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Poproś o numer konta i zapłać przelewem tradycyjnym. Lub jak chcesz na raty to weź kredyt w innym parabanku i przelej na wskazane konto.

oznacz moderatorów

grzesiek750
#7 Wielbiciel#

Miałem ostatnio sporo wydatków, dlatego kupiłem na raty. Ale jak się nie da, to zrobię tak jak mówisz przelew, nie będę bawił się już w raty. Napisałem do sprzedającego zobaczę co odpisze.  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@grzesiek750 Jak sprzedajacy zwrócił to zakup został anulowany, umowa na raty rozwiązana, pozostaje tylko ponowny zakup, jak Co sprzedajacy zwrócił to masz przecież środki na Allegro Pay.

oznacz moderatorów

grzesiek750
#7 Wielbiciel#

Środki na Allegro Pay już się zwiększyły, ale nie będę ponownie kupował. Jak mi wyślą numer konta to zrobię przelew. Ale za karę poczekają na niego kilka dni, niech następny raz myślą co robią. 

oznacz moderatorów