anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opera GX i allegro

gumamp
#7 Wielbiciel#

Cześć. Mam specyficzny problem z allegro tylko na operze gx, ale nie wiem czy to problem przeglądarki. Gdy kliknę jakikolwiek link, przycisk to przekierowuje mnie na one page'a allegro pay z linku tak jakby zbierającego informacje statystyczne, clk.tradedoubler.com. Na chromie tego nie mam, mogę normalnie wchodzić na konto, przeglądać oferty, a tu jest takie coś. Może się ktoś z tym spotkał wcześniej?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@gumamp Czy próbowałeś wyczyścić i zaktualizować przeglądarkę?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

paullina26
#7 Wielbiciel#

Kto wie o co chodzi? U mnie Opera zwykła. 
Przekierowuje mnie na allegro.pl/metody-platnosci/allegro-pay?tduid=dd...
Temat przewija się co jakiś czas, na różnych forach i nie ma rozwiązania. 
Ktoś wpadł na jakieś sensowne rozwiązanie? 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Opera ma wbudowany adblock i pewnie próbuje się zagryźć z plikami cookies ankietą i reklamami z allegro

oznacz moderatorów

paullina26
#7 Wielbiciel#

niestety to chyba nie to, jest wyłączone a nadal przeskakuje przez takie linki:
linkbux.com/track
stvkr.com/v2/click-BN8XN02i771-GqGqw-9b12e16e
clk.tradedoubler.com/click

by na koniec przejść do linku allegro.pl/metody-platnosci/allegro-pay?tduid=dd...

W taki sposób na allegro nic nie można kupić.. Nie oni to inny sklep albo platforma. 
Nigdzie nie spotkałam takiego problemu, to jest jedyna strona, która ma jakiś problem z Opera. 

Allegro zamiast winić oprogramowanie opere czy inne przeglądarki może warto zajrzeć do kodu co blokuje na tych przeglądarkach waszą platformę w taki sposób, że nie da się jej używać.

oznacz moderatorów

zapproject
#1 Nowicjusz#

Mam ten sam problem, nie mogę dokonać żadnego zakupu bo ciągle mam przekierowanie na podstronę odnośnie allegro pay.

Problem również dotyczy Opery. Adblock wyłączony.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zapproject spróbuj proszę skorzystać z trybu incognito w przeglądarce lub z innej przeglądarki.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

paullina26
#7 Wielbiciel#

Sens w tym, że ja ani większość użytkowników nie ma ochoty na inną przeglądarkę. 
Używamy opery i ją lubimy w przeciwieństwie do Chroma, który jest okrojony z większości ficzerów. 

Podpowiem: Macie problem ze śledzeniem użytkowników, opera wiele takich rzeczy blokuje i dlatego robi dziwne przekierowania. (uważa was za niebezpieczeństwo zresztą jak i Ceneo ten sam badziew zbiera dane na potęgę) 
Ale macie od tego ludzi niech szukają problemu. 

Nie każdy sobie życzy, by allegro ściągało masę informacji. To wam zależy, by zakupy były u was, więc podziałajcie coś, by opera działała. 
Wystarczy ograniczyć i pozwolić użytkownika, którzy chcą zachować prywatność zrobić zakupy i wyjść. 

oznacz moderatorów