anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połaczenie kont

Client:48542661
#8 Zapaleniec#

Witam. Posiadam na waszej platformie dwa konta. Używam tylko jednego na którym mam allegro smart i Pay. Oba konta są na te same dane i numer telefonu. Emaila nie pamiętam. Dziś wchodząc przez przeglądarkę wylogowało mnie z aplikacji z głównego konta. Zalogować udało mi się na stare konto na którym nic nie mam. Czy jest szansa odnaleźć tamto właściwe konto i ewentualnie je połączyć aby uniknąć takiej sytuacji w przyszłości?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:48542661 nie ma możliwości połączyć swych kont. 

Poczytaj może jakoś ci się uda rozwiązać Mam problemy z logowaniem – co robić 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48542661 Spróbuj skorzystać z przycisku "Nie pamiętam hasła" i zalogować się na nowe konto. Jeśli Ci się nie uda, to napisz do nas tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt. Pomożemy w logowaniu. 

Jeśli chodzi o połączenie kont, to nie ma takiej możliwości.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:48542661
#8 Zapaleniec#

Czy ma Pani możliwość sprawdzenia czy na dany numer telefonu nie są dwa konta. Mam jeszcze do spłaty dwie rzeczy z Pay. Niechcialbym mieć nieprzyjemności z tego powodu że nie mam dostępu do tamtego konta. 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48542661 Są dwa konta: Client:79071763 i Client:48542661 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:48542661
#8 Zapaleniec#

Ślicznie dziękuję. Już się powoli wyjaśnią. Moje używane konto to Client:79071763. Na to konto potrzebuje się zalogować, mogę liczyć na podpowiedz w jaki sposób to teraz zrobić ? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48542661 Konto Client:79071763 jest zarejestrowane na adres mejlowy [Twojeimieinazwiskobezspacji]@spoko.pl

Nie chcę podawać tutaj dokładnego adresu mejlowego, bo to jednak forum publiczne i myślę o Twoim bezpieczeństwie w sieci 🙂 

Jeśli nie pamiętasz hasła, to spróbuj skorzystać z opcji przypomnienie hasła, mam nadzieję, ze uda się zalogować 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:48542661
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo!!! Pozdrawiam serdecznie, życzę wesołych świąt i przepraszam za kłopot. 😃

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48542661 Dzięki 🙂 Również wspaniałości na Święta 🙂

I nie ma za co, polecam się na przyszłość! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów