anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomoc ze strony allegro

Client:83433393
#7 Wielbiciel#

Kiedy mogę liczyć na pomoc ze strony Allegro ? Sprzedający nie zwrócił mi pieniędzy za zwrócony zakup Opłaciłam wiec sama za towar którego nie otrzymałam i pomoc ze strony Allegro nie było zupełnie nic , mimo że problem zgłaszałam Czy Allegro pozwala na swojej stronie na takie oszustwa ? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wysłał a prosiłaś o pomoc, samoistnie nie przychodzi! otwórz dyskusję ze sprzedającym.

oznacz moderatorów

Client:83433393
#7 Wielbiciel#

Problem i prośba o pomoc była zgłaszana do Allegro zaraz z chwila zaistnienia zwrotu Allegro informowało że kontroluje i śledzi dyskusje Mimo wielokrotnego zgłaszania braku zwrotu środków Allegro ze swojej strony nie zrobiło nic aż w odpowiednim momencie wystąpiło do mnie o dokonanie zapłaty Czuje się w tej sytuacji mocno oszukana przez Allegro 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Client:83433393 Być może był to sprzedawca prywatny a ten może nie przyjmować zwrotów  i teraz zwrócony towar leży u niego i czeka aż sobie go odbierzesz . Prywatni nie muszą przyjmować zwrotów ,sprawdź sobie co ma ten sprzedawca zaznaczone w swoich ustawieniach . 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:83433393 przykro mi z powodu tej sytuacji, wyjaśniamy co się stało ze zleconym przez sprzedającego zwrotem. Muszę poprosić Cię jeszcze o cierpliwość, otrzymasz od nas odpowiedź w sprawie nr 39423409. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:83433393
#7 Wielbiciel#

kiedy otrzymam jakąś odowiedz w mojej sprawie ze strony allegro 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:83433393 przepraszam, że jeszcze nie otrzymałaś wiadomości, problem jest cały czas weryfikowany. Poprosiłam ponownie o wysłanie do Ciebie wiadomości e-mail z informacją na jakim etapie jest zgłoszenie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:83433393 Płaciłaś przez Allegro PAY tak?
Jeśli tak to Twoim obowiązkiem jest spłata tego zobowiązania a zwrot od sprzedającego to jużinna kwestia którą trzeba wyjaśnić osobno.

oznacz moderatorów