anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiadomienie email - sposób zapłaty

kabanos68
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. 

Sprawa jest bardziej proponowaną zmianą ale jest to nadal trochę denerwujący problem. 

Wiadomo, że Allegro zostawia ostatnią użytą formę płatności jako wybraną przy następnym zakupie. 

Otóż w sytuacji, gdy dokonałem zakupu z użyciem Allegro Pay i później kupuję coś nowego, w podsumowaniu zamówienia gdzie wybieram sposób płatności wybrany będzie Allegro Pay gdyż używałem go przy poprzednim zakupie. Mimo, że zmieniam go od razu na np Przelew Bankowy, po chwili dostanę mail z "Informacją o proponowanych opcjach spłaty Allegro Pay".

Dzieje się to za każdym razem, mimo nie wybrania na koniec Allegro Pay jako sposobu zapłaty. Moim zdaniem jest to bez sensu, gdyż ewidentnie system czyta wybraną opcję zapłaty bez weryfikacji czy została ona użyta. Wiem, że można wyłączyć wszystkie powiadomienia ale nie jest to moim zdaniem właściwe rozwiązanie. 

Pozdrawiam, 

Krzysztof 

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kabanos68 przykro mi, ale nie ma możliwości wyłączenia tego komunikatu. Wysłanie takiej wiadomości wynika z obowiązków informacyjnych związanych z Allegro Pay i musimy wysyłać taką informację.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów