anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z Allegro Pay [10.12.2021 r.]

MAMY ROZWIĄZANIE!
crysteck
#7 Wielbiciel#

Witam. Kika razy kupowałem przez Allegro Pay, wszystkie spłaty spłacone, środki na zakupy 4200. Ikona Allegro Pay na stronie głównej jest, lecz podczas zamówienia nie mam możliwości wyboru Allegro Pay.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
178 ODPOWIEDZI 178
xyz96
#21 Demiurg#

@Gustaff_ To jakiś błąd Allegro. Wiele już dziś było podobnych zgłoszeń. Musisz poczekać. 

oznacz moderatorów
Client:83838627
#1 Nowicjusz#

Witam mam pytanko czemu nie mogę płacić allegro PayU do tej pory mogłem teraz nie mogę czy mogę uzyskać jakoś informacje z góry dziekuj

e

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:83838627 Nie PayU, tylko Allegro Pay.

Wiele osób to zgłasza. Prawdopodobnie to jakiś błąd lub Allegro Pay niektórym czasowo zablokowało tę metodę płatności. 

oznacz moderatorów
kika08
#1 Nowicjusz#

Brak możliwości płacenia allegro pay, zakupy spłacone,środki dostepne

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kika08 Dzięki za zgłoszenie, prześlij mi proszę zrzut ekranu

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
gosiaalicja
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
gosiaalicja
#7 Wielbiciel#

Nagle nie da się zapłacić allegro Pay. Co się stało? Jeszcze dwa dni temu nie było problemu. Taka opcja ratuje mnie, a teraz to wielki problem

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@gosiaalicja Cześć. Chodzi o splatę w aplikacji czy w przeglądarce? Na czym polega problem ze spłatą? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:36294100
#7 Wielbiciel#

Spłata w aplikacji ,pieniądze zostały pobrane a raty widnieją jako niespłacone ,wcześniej nie było problemu 

oznacz moderatorów
crysteck
#7 Wielbiciel#

Pojawiła się możliwość lecz teraz nie można zmienić planu spłat.

allegro.png

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@crysteck Dzięki za zrzut! Przekazałam go do odpowiedniego zespołu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sitko7 @crysteck @bidzix @Client:36294100 @gosiaalicja @Gustaff_ @Ziva2112 @magdalenka13-07 @Orka2010 @fiszka_2005 @brunette73 @Client:46203054 @emiliagaffke @Annarumniak @mrobs75 @ARTURGT2 @Client:28424950 

Zgłosiłam to do działu technicznego, który już pracuje nad rozwiązaniem tej sytuacji. 

AKTUALIZACJA 12:15 
Możecie już robić zakupy z Allegro Pay. Wszystkie Wasze pozostałe zgłoszenia przekazuję do odpowiedniego zespołu. 

AKTUALIZAJCA 17:16
Wciąż obserwujemy problemy z płatnością Allegro Pay, przepraszamy za trudności i prosimy o cierpliwość! Wszystkie zgłoszenia zostały przekazane, damy znać, gdy tylko otrzymamy potwierdzenie, że wszystko działa. 

AKTUALIZACJA 18:35
Problem nie powinien już występować. W pojedynczych przypadkach płatność może przejść z maksymalnie 40-minutowym opóźnieniem. Prosimy o sprawdzenie statusu płatności swoich zakupów, ponieważ wszystkie zawieszone powinny już zmienić status. 
Przepraszamy za problemy i dziękujemy za Waszą cierpliwość! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
gosiaalicja
#7 Wielbiciel#

Super. Ja też zgłaszałam. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
Anielica811
#8 Zapaleniec#

Ja rowniez ten sam problem splata 2 zakupow na reakcje ze strony alegro czekam od ponad 4 godzin. Zgloszone na wszystkich mozliwych kana£ach odpowiedzi brak to jest kpina. Prosze o oficjalny komunikat co sie dzieje ????

oznacz moderatorów
Gustaff_
#8 Zapaleniec#

A mnie nie? 🙂 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Gustaff_ jasne że tak 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Ziva2112
#8 Zapaleniec#

U mnie dokładnie to samo... 2 produkty spłacone - płatność przeszła, a nadal widnieją jako nie opłacone w panelu Allegro Pay. Również zniknęła mi opcja zakupów z allegro Pay mimo że mam aktywny limit 

oznacz moderatorów
piter-qter
#2 Obserwator#

U mnie ten sam problem, spłaciłem ratę 189,99 ale nie została zaksięgowana przez allegro 😞

oznacz moderatorów
fiszka_2005
#8 Zapaleniec#

To mnie też proszę zgłosić, spłata mTransferem 2 godziny temu, pieniądze z konta zniknęły, na koncie AllegroPay ich nie ma, nie ma też e-maila potwierdzającego spłatę. Odsetek nie zamierzam płacić - dziś mija termin płatności.

oznacz moderatorów
natt-mario
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów